Unsplash/Cassie Lopez

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nový rok ti prináša nové možnosti a výzvy, na ktoré by si mala byť pripravená. Na osudovú zmenu v živote stačí jeden deň, tak maj oči otvorené, pretože to môže byť práve dnešok.

Baran

Po dňoch plných úspechov ťa čaká obdobie, kedy sa ti nebude až tak dariť. Daj si pozor na to, aby si nemala negatívne myšlienky. Ľutovať sa naozaj nemusíš, pretože taký je život. Jeden deň je lepší, druhý zas horší.

Býk

Ak stojíš pred dôležitým rozhodnutím, mala by si sa rozhodnúť podľa toho, čo chceš ty, nie podľa toho, čo ti radia ostatní. Pamätaj si, že žiješ svoj život, preto máš právo na svoje chyby. Keď sa ti niečo nepodarí, ešte to nie je koniec sveta.

Blíženci

Vieš vlastne, čo od tohto roku očakávaš? Máš veľa predstáv, no žiadnu konkrétnu. Mala by si si urobiť aspoň základné plány na celý rok, inak sa nebudeš vedieť posunúť vpred. Komfortná zóna je skvelá, no nie pre teba.

Rak

Tebe sa bude dariť a môžeš čakať naozaj vydarený deň. Čo si naplánuješ, to aj splníš, preto sa nemusíš ničoho báť. Taktiež môžeš zariskovať v práci a pristúpiť na dohodu, ktorú budeš diskutovať s nadriadenými.

Lev

Čaká ťa romantické rande. Ak si s priateľom už dlho netrávila čas osamote, práve teraz sa to zmení a pozve ťa von. Pokiaľ si single, máš najväčšiu pravdepodobnosť toho, že stretneš niekoho, kto ťa zaujme svojimi názormi a postojmi.

Panna

Nemala by si dôverovať len tak niekomu, koho poznáš pár dní. Mohla by si na to doplatiť a veru, nebola by si potom šťastná. Radšej si všetko dôkladne over a než budeš s niečím súhlasiť, poriadne si premysli prípadné následky.

Váhy

Tebe sa bude dariť. V práci si svoje úlohy splníš na 100 %, preto budeš šťastná a to ťa nabije dvojnásobnou energiou. Vďaka tomu budeš na všetkých milá a žiadna hádka ťa nečaká. Prežiješ pokojný deň.

Škorpión

Ty sa dnes žiaľ hádke nevyhneš. Už dlhšie cítiš pri jednej osobe napätie, preto to môže už vyvrcholiť. Zachovaj si chladnú hlavu a nesnaž sa ju citovo vydierať. Hádka ťa vyčerpá, no ak by si bola zákerná, bolo by to horšie.

Strelec

Už od rána nebudeš vedieť, čo so sebou. V práci ťa čaká veľa povinností, do ktorých sa ti nechce, no samé sa predsa neurobia. Dopraj si silnú kávu a pusti sa do toho. Čím skôr všetko splníš, tým skôr budeš mať voľno.

Kozorožec

Čaká ťa deň prekvapení. Môžu byť pozitívne, no aj negatívne, preto sa neteš predčasne. Drž sa nohami pevne na zemi a radšej očakávaj menej. Ak by si mala príliš veľké (vysnívané) predstavy, mohla by si byť poobede sklamaná.

Vodnár

Mala by si si dať pozor na to, aby ti niekto nerozbil vzťah. Okolo tvojho partnera sa už dlhšie motá osoba, ktorá by ho chcela pre seba. Pokiaľ si single, máš šancu na nezáväzný flirt, preto buď odviazaná.

Ryby

Máš pred sebou náročné obdobie, no zvládla si už aj ťažšie veci. Stačí, aby si si usporiadala priority a povedala si, čo je pre teba dôležité. S jasným cieľom dokončíš aj ťažké úlohy, no keby si nevedela kam smeruješ, nič by sa ti nechcelo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy