Pexels/cottonbro

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

To, či si zadaná alebo vo vzťahu, ovplyvňuje mnoho faktorov. Jedným z nich môže byť aj tvoje znamenie. Poď si prečítať, čo ťa čaká a možno budeš prekvapená.

Baran

Zapamätaj si, že vo vzťahu by mali byť prioritné vlastnosti a schopnosti tvojho priateľa, nie vzhľad a telo. Ak sa ti na ňom páči len to, nie je to pravá láska a mala by si pouvažovať o tom, či má tento vzťah budúcnosť. Keď si single, choď sa zabaviť do baru, možno niekoho spoznáš.

Býk

Pokiaľ si priznáš chybu, neurobí to z teba slabšiu osobu. Práve naopak, vďaka tomu, že budeš mať dosť odvahy a povieš, že si sa v niečom zmýlila, budú ostatní vedieť, že si úprimná a čestná. Nič neskrývaj.

Blíženci

Naozaj musíš pracovať na úkor rodinného času? Keď budeš mať viac peňazí, viac šťastia ti to neprinesie. Mala by si sa radšej vykašľať na povinnosti a užívať si pekné počasie a ľudí okolo seba. Nebudú tu navždy.

Rak

Zameraj sa na to, aby si v tomto období relaxovala. Napätie a stres z pracovných povinností ti neprospieva, preto by si mala vyraziť do prírody alebo zájsť na turistiku. Nič ti na bolesť hlavy nepomôže viac, než čerstvý vzduch a pohyb.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy