žena blondína

Lev

Je možné, že sa budeš počas tohto dňa cítiť trochu nervóznejšie, predovšetkým vtedy, ak sa niekto posnaží protirečiť ti v niečom. V láske sa cítiš spokojne a vyrovnane, no zároveň túžiš aj viac milovať. Venuša je v tomto smere priaznivá, preto neváhaj a využi to. V práci dnes nemusí ísť všetko podľa tvojich predstáv, situácia sa však čoskoro zmení.

Panna

Pokiaľ sa vo vzťahu vyskytlo poslednú dobu viac hádok, horoskop odporúča, aby si už nechala odísť a nevracala sa k nim zakaždým. Cítiť sa môžeš dnes aj kvôli tomu tlmene. V práci pokiaľ nastanú nejaké problémy, skús nereagovať prudko, ale použi skôr hlavu a triezvy pohľad na danú situáciu. Večer si dopraj oddych a relax, môžeš byť z tohto dňa unavená.

Váhy

V prípade, že si bez partnera, nastal čas, kedy sa môžeš opäť zamýšľať nad vzťahovou oblasťou. Ak je v tvojej blízkosti niekto, na kom ti záleží, mala by si mu dať šancu na preukázanie jeho náklonnosti. V práci prichádzajú nové a zároveň pozitívne správy, ktoré ťa potešia. Dávaj si väčší pozor na svoje zdravie, potrápiť by ťa mohlo prechladnutie alebo viróza.

Škorpión

Mala by si sa posnažiť byť viac pozitívna, negatívne nastavenie ešte nikomu nepomohlo. Pokiaľ máš partnera, ktorý je od teba vzdialený, nezúfaj, situácia sa čoskoro vyrieši. Väčší pozor si dávaj na svoje výdavky, poslednú dobu je ich naozaj priveľa. Na pracovnom poli, pokiaľ je situácia naďalej napätá, skús nereagovať na zbytočné provokácie, ktoré by mohli situáciu ešte viac zhoršiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop