žena sa drží za hlavu

Strelec

Prichádza jar a s ňou sa rodí v tvojom prípade aj láska. Pokiaľ máš partnera, horoskop hovorí o možných cestách a nezabudnuteľných zážitkoch vo dvojici. U slobodných nastal taktiež čas na lásku. Neseď preto doma a užívaj si chvíle, ktoré ti sám život prináša, netrvajú večne a na to by si nemala zabúdať ani ty v túto dnešnú sobotu.

Kozorožec

Si pevná a tvrdá ako skala a navyše veľmi odhodlaná kráčať vo svojom živote vpred. Ostatní ti tieto vlastnosti môžu len závidieť, avšak aj ty si potrebuješ niekedy vydýchnuť. Dnešná sobota je práve takým dňom. Preto odlož všetky povinnosti bokom a užívaj si ju naplno a najviac, ako sa len dá. Možností je viacero, pre ktoré sa rozhodneš, to už záleží len od teba.

ako sa zmení život
zdroj: Pexels/Los Muertos Crew

Vodnár

Pokiaľ je v tvojom okolí niekto, na kom ti záleží alebo máš taký vzťah, hovor druhým o svojich pocitoch. Aj týmto spôsobom sa môžeš dozvedieť, ako ťa vnímajú. Nemáš čo stratiť, práve naopak. Dopraj si dnes dostatok času na tie veci, ktoré ťa robia šťastnou a tvoja sobota bude veľmi pekným dňom nielen pre teba, ale i tvojich najbližších.

Ryby

Je možné, že viaceré majú za sebou náročnejší pracovný týždeň. Víkend však slúži na to, aby sme si dopriali oddych a načerpali dostatok energie pre ten ďalší. Toto je aj tvoj prípad, preto dnešnú voľnú sobotu venuj sebe, svojim blízkym a doprajte si spoločný čas pre seba. Vítaný je aj rodinný výlet alebo chvíle vo dvojici.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop