Horoskop na dnes

Máme tu v piatok a s ním aj malý víkend. Čo všetko ťa dnes čaká? Prečítaj si svoj horoskop a zisti, či sa môžeš tešiť na pohodovo strávený deň alebo to budú skôr komplikácie. 

Daj si pozor na to, že niektoré znamenia čaká zrada. Či už od priateľov, alebo od milovanej osoby. Nebude sa to týkať aj teba?

Horoskop na dnešný deň

Baran

Ak chceš mať voľný a bezstarostný víkend, dnes možno budeš musieť pracovať viac a dlhšie, než inokedy. Bude to ale stáť za to. Večer by si si mala dopriať beauty chvíľku a teplý kúpeľ, aby si sa trochu uvoľnila.

Býk

Všímaj si dnes viac ľudí okolo seba a rozdaj im pár komplimentov. Ty sa budeš cítiť dobre a im tak zlepšíš deň. Ozvi sa aj rodine a vymyslite nejaké plány na víkend, už dlhší čas ste neboli všetci pokope.

Blíženci

Maj sa na pozore, pretože zrada od blízkych sa týka teba. Vymyslela si dokonalý program na víkend, no na poslednú chvíľu to všetci kamoši zrušia a nechajú ťa v štichu. Netráp sa tým a radšej si vymysli niečo náhradné, nespoliehaj sa na nich.

Citáty o zlomenom srdci
zdroj: Pexels/Sofia Alejandra

Rak

Dnes môžeš zažiť romantický večer, preto to nepokaz svojou rozladenosťou a urážlivosťou. Kedy naposledy si s partnerom mala čas len pre seba a neriešili ste pritom hlúposti? Uvoľni sa a užívajte si jeden druhého. Pokiaľ si single, choď von do mesta, možno ťa čaká úspešný večer.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop