Žena ukazuje na niečo rukou

Dnešná a zároveň posledná nedeľa v tomto mesiaci bude priať oddychu, relaxu a chvíľam s najbližšími. Horoskop hovorí, že jednému znameniu sa môže splniť aj túžba po dieťati. Komu sa môže podariť otehotnieť?

Horoskop na dnes

Baran

Máš pred sebou pokojnú a veľmi príjemnú nedeľu. Venuj ju svojim najbližším a priateľom, čakajú vás veselé, spoločne strávené chvíle. Večer si nechaj priestor na dostatok odpočinku, budeš potrebovať veľa energie v novom pracovnom týždni.

Býk

Pokiaľ došlo vo vzťahu k hádke alebo nedorozumeniu, horoskop radí, aby si počkala niekoľko dní, kým sa to utrasie na oboch stranách. Stále je lepšie riešiť veci s chladnou hlavou, ako za horúca. Dopraj si radšej oddych pri dobrom filme, obmedziť by si mala aj prísun sladkých a kalorických jedál.

zdroj: Unsplash/nathan_mcb

Blíženci

V prípade, že sa vo vzťahu vyskytli nejaké nepríjemnosti, dnešok praje otvorenej komunikácii. Môžete si v pokoji všetko vysvetliť a nájsť aj vhodné riešenie. V dnešnú nedeľu nezabudni ani na svojich najbližších, ideálnou voľbou je navštíviť ich. Ak to nie je možné, ozvi sa im, telefonátu od teba sa len potešia.

Rak

Ak prežívaš nejaký románik, horoskop hovorí, že je tomu tak kvôli vzájomnej, duševnej príťažlivosti. Nezabudni v tomto prípade používať nielen srdce, ale aj hlavu. Rovnako si dávaj pozor na respiračné ochorenia, mohli by sa preklenúť do silnejšieho zápalu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop