žena uvažuje

Strelec

Dnes sa môžeš cítiť o čosi viac unavená. Nedeľa občas taká býva, no zároveň nás vyzýva, aby sme si dopriali aj nútený oddych. Toto je aj tvoj prípad. Pokiaľ si v neoficiálnom vzťahu, je možné, že je zložitejší ako si očakávala. Ak sa rozhoduješ medzi dvoma partnermi, je čas túto záležitosť vyriešiť a sústrediť sa len na jednu stranu.

Kozorožec

Pokiaľ sa dnes cítiš všelijako, len nie najlepšie, hovor o tom. Na tvojej strane je Mesiac, ktorý ťa v tomto smere podporí. Ak sa potrebuješ vyvetrať, určite vyjdi na čerstvý vzduch, dopraj si prechádzku a nechaj myšlienky odchádzať preč. Hviezdy prajú aj stretnutiam s najbližšími a priateľmi. Pokiaľ si bez partnera, určite sa ozvi kamarátke.

stretnutie
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Vodnár

Dnes sa budeš cítiť veľmi dobre a zároveň aj slobodnejšie. Si na dobrej ceste, pretože toto je tvojím cieľom. Nebuď obeťou svojich pocitov, ktoré ťa žiadnym spôsobom nedefinujú. Si tou, ktorá, ak je o niečom presvedčená, tak si za tým aj pôjde. Tvoje nastavenie by ti mohlo závidieť mnoho ľudí, ktorí s týmto bojujú.

Ryby

Dnešná nedeľa bude pre teba dosť kontroverzným dňom. Dôvodom je Mesiac, ktorý nie je v najlepšej pozícii s tvojím znamením. Horoskop zároveň radí, aby si sa nezapájala do hádky s tvojimi najbližšími alebo partnerom. Nie sú až také potrebné, ako sa ti budú v danom momente zdať. Večer si dopraj dobrý relax, napríklad aj vo vani.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop