žena uvažuje

Lev

Pokiaľ sa naskytli v mesiaci február problémy, horoskop hovorí, že mnohé sú už prekonané. Stále si si však nie istá láskou a vzťahovými záležitosťami. Dnešná nedeľa bude pre teba celkovo pohodová. Užívaj si ju s tými, na ktorých ti najviac záleží. Pohybová aktivita akéhokoľvek smeru ti tiež neublíži.

Panna

Dnešný deň je obzvlášť dôležitým pre tie, ktoré by rady oslovili osobu, ktorá ich zaujíma. Nemaj z toho vôbec strach, práve naopak. Nemáš čo stratiť, len získať. Pokiaľ podnikáš, je možné, že v poslednej dobe ti odišlo do tejto oblasti viac financií, ako si očakávala. Ak sa však budeš venovať svojej činnosti aj naďalej intenzívne, očakávať môžeš veľmi dobrú návratnosť.

žena s telefónom
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Váhy

Pokiaľ to nie je potrebné, skús sa vo vzťahu nehádať a vyhni sa zbytočným konfliktom. Dnešný deň si radšej dopraj oddych, a to nielen pre svoje telo, ale aj myseľ. Využiť môžeš aj wellness pobyt, po ktorom sa budeš cítiť veľmi dobre a navyše ti dodá množstvo energie, ktorú budeš potrebovať v novom pracovnom týždni. Využi to práve dnes.

Škorpión

Tento deň ti prinesie emócie, na ktoré si už miestami aj zabúdala. Budú veľmi príjemné, predovšetkým pre tie, ktoré sú vo vzťahu. Šťastie sa však usmieva aj na nezadané, ktoré by určite nemali mrhať časom vysedávaním doma. Vyber sa na miesta, ktoré máš najradšej, aj tu môžeš veľmi nečakane stretnúť niekoho nového a zaujímavého.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop