Instagram/nadiine.o

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dnešný deň bude prebiehať najmä v duchu vnútorného rozpoloženia a nečakaných udalostí.

Baran

Už od rána budeš pociťovať nesmiernu únavu a nechuť sa vôbec do niečoho vrhnúť. To je príčina zlej koncentrácie. V poobedňajších hodinách sa to zlepší a večer ťa pozve von starý známy.

Býk

Tvoj deň sa bude niesť v znamení duševnej nerovnováhy, čo bude spôsobené problémami v rodine. Neporozumieš si s dotyčnou osobou a to ti naruší pokoj v tele. Zajtra sa situácia zlepší.

Blíženci

Využi svoj čas na vyriešenie doterajších záležitostí. Zároveň by si sa mala držať viac v úzadí a nechať si myšlienky pre seba. Niektorí ľudia nie sú ešte pripravení počuť pravdu.

Rak

Tvoj deň sa bude vyvíjať vcelku veľmi zaujímavo. Už hneď ráno zažiješ niekoľko prekvapení. Nečakajú ťa žiadne náročné úlohy ani problémy. Priprav sa aj na pozvanie od opačného pohlavia na večeru.

Lev

Je čas zbaviť sa všetkých zbytočností, ktoré narúšali tvoj život. Pokús sa zo života vyškrtnúť toxických ľudí. Vtedy sa pohneš ďalej, pretože ťa už nebude mať kto rozčuľovať.

Panna

Doma zavládne pohoda a radosť. To, čo ťa doteraz ťažilo, sa vyrieši a dokonca dostaneš nové návrhy na zlepšenia. Vo večerných hodinách zvoľ nenáročné aktivity, fyzická záťaž by nenarobila dobrotu.

Váhy

Maj sa na pozore, niekto poza tvoj chrbát sa ťa snaží dostať na kolená. Nepraje ti a žiarli na teba. Nehovor každému o svojich plánoch a drž sa v úzadí. Nesnaž sa byť teraz v centre pozornosti.

Škorpión

Nedaj sa dnes nahovoriť na žiadne hlúposti, mohlo by to dopadnúť zle. Radšej stav na zdravo premýšľajúci mozog. Buď viac sústredená a počúvaj pozorne každého, kto ti čo hovorí.

Strelec

Raz hore a raz dole. Večer ťa tieto pocity opustia a opäť nájdeš radosť. Pomôže ti v tom tvoja polovička, ktorá ti pripraví malú pozornosť. Poteší ťa to a nabije ťa novou energiou.

Kozorožec

Snaž sa robiť všetko načas a poriadne. Mohla by si tak prepásť nové príležitosti. Ak však využiješ možnosti, bude sa ti dariť a ukáže sa to aj na tvojom bankovom účte. Z tej sumy sa potešíš.

Vodnár

Musíš ukázať, že si to naozaj zaslúžiš. V rodine zavládne radosť a vyzerá to na nečakanú malú oslavu. Pridaj sa a uži si strávený čas s nimi. Už dávno si s nimi nebola.

Ryby

Neschovávaj sa pred ľuďmi a nauč sa socializovať. V spoločnosti ostatných môžeš prísť na nové nápady, myšlienky a možno práve tam nájdeš spriaznenú dušu, ktorá ti v poslednom čase chýba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy