žena

Prichádza posledná májová nedeľa, ktorá prináša viacero možností. Horoskop hovorí, že niektoré sa môžu zaoberať pracovnými záležitosťami, iní zas láskou či chvíľami so svojimi najbližšími. Pre niekoho bude táto nedeľa zdrojom financií. Čo prajú dnešné hviezdy práve tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Ak máš aj napriek nedeli veľa profesionálnych záväzkov a práca pohlcuje veľa tvojho času, horoskop hovorí, že ťa to až tak nezaťažuje. Dobrý hviezdny tím ťa totižto podporuje celou svojou silou. Aj dnes môžeš získať uspokojenie z lásky, najmä na emocionálnej úrovni. Pokiaľ sa snažíš o niekoho, vyhráva originalita tvojich návrhov.

Býk

Dnes očakávaj rozširovanie svojich existenciálnych obzorov. V popredí je tiež oblasť práce a úspechov. Neboj sa prevziať zodpovednosť, ktorá ti bola zverená a naďalej maj odvahu vo svojich činoch. Chýbať ti nebude ani vôľa konať. Kariérny postup sa ukazuje pre tie, ktoré sú samostatne zárobkovo činné, ale i tie, ktoré pracujú pre iných.

Znamenia, ktoré budú mať šťastie
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Blíženci

V túto májovú nedeľu je možné hovoriť o veľkej astrálnej udalosti. Vstup Jupitera do tvojho znamenia prináša veľké šťastie a optimizmus. Vo všetkých odvetviach sa pre teba začína obdobie väčších príležitostí. Aj Venuša v tvojom znamení vyzdvihuje lásku, dokonca aj s intenzívnymi dotykmi romantiky. Môžu byť najfascinujúcejšieho druhu, aby v tebe vyvolali túžbu vstúpiť do manželského zväzku, žiť spoločný život alebo zasnúbiť sa.

Rak

Pokiaľ aj na teba čaká v tento deň akási práca, nebude ťa zaťažovať. Si v dobrej kondícii a vo všetkom sa ti bude dariť veľmi dobre. Nechýba ti milosť  pri prednášaní tvojich návrhov a rovnako pri riešení nových projektov. Podpora od ľudí, ktorí ťa podporujú, je taktiež veľká. Okrem iného si ťa vážia a majú nesmierne radi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop