žena

Strelec

Astrálne vplyvy tohto dňa ťa pozývajú, aby si sa zaoberala okamžitými zdrojmi a v prvom rade peniazmi. Je možné získať financie z viacerých zdrojov, no nemala by si to príliš dlho odkladať. Nová pozícia Jupitera stojí za zmienku. Zelená svieti pohybu a športu. Pokiaľ ti počasie praje, vyber sa niekam von so svojimi priateľmi alebo najbližšími.

Kozorožec

Tento deň ti prináša vynikajúce predpovede. Na tvojej strane stojí Mesiac a Merkúr, ktoré ťa vidia ako spoločenskú, kreatívnu a dostupnú na vyjadrenie tých najoriginálnejších myšlienok. Tvoje talenty sú posilnené, máš šarm, ktorý očaruje a výraznú kreativitu, ktorá ťa vedie k víťazstvu v mnohých milostných súťažiach.

Krátke vlasy
zdroj: Unsplash/Mathilde Langevin

Vodnár

Lunárny vplyv tejto májovej nedele naznačuje trochu introspekcie. Pokiaľ cítiš túto potrebu aj ty, urob tak. Máš veľmi dobrú vnútornú harmóniu. Horoskop hovorí, že od dnešného dňa bude láska, ekonomický pokoj a šťastie súčasťou tvojho každodenného života. Užívaj si to naplno.

Ryby

Jupiter sa v nasledujúcich dňoch stane pre tvoje znamenie rušivým prvkom. Začni si robiť malé finančné plány už teraz a nauč sa ich dodržiavať. Možný je tiež odliv peňazí pre domácnosť a rodinu. Lunárny vplyv tohto dňa ťa pozýva, aby si sa nachádzala v spoločnosti svojich priateľov a blízkych. Nezabúdaj na relax a oddych.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop