žena

Lev

Dnes existuje astrálna udalosť, ktorá je pre teba veľmi priaznivá. Je to vstup Jupitera do znamenia Blížencov. Rozsiahla a veľkorysá planéta bude rok v priaznivom aspekte a dodá ti optimizmus, expanziu a šťastie. Lunárny vplyv tohto dňa ťa pozýva, aby si sa postarala o svoju pohodu, záľuby a tiež domácich miláčikov.

Panna

Táto májová nedeľa je skvelým dňom plným udalostí a situácií, ktoré ťa pozývajú,  aby si predviedla svoju kreativitu a zručnosť vo všetkých oblastiach. Je to tiež vhodný čas na plánovanie alebo realizáciu projektu, ktorý si pred časom navrhla so svojou obľúbenou osobou alebo obchodným partnerom. V láske občas tvoja nenapraviteľnosť zvyšuje aj tvoju charizmu.

Žena v šatách si užíva život
zdroj: Pexels/Jenny Uhling

Váhy

Od dnešného dňa až po celý rok bude veľkorysý Jupiter v strategickej pozícii voči tvojmu znameniu a pomôže ti zarobiť nejaké peniaze navyše. Rovnako ti môže dať šancu vychutnať si nové radosti, horizonty a bohatstvo. Pokojné predpovede prichádzajú a v popredí je oblasť domácnosti a rodiny. Večer praje stretnutiam s ľuďmi, na ktorých ti najviac záleží.

Škorpión

Horoskop hovorí, že nepriazeň Jupitera sa skončila a teraz bude táto veľkorysá planéta stáť po tvojom boku. Pomôže ti s nejakými zmenami a dedičskými záležitosťami. V dohľade je aj lukratívna práca. Možno nebude úplne priaznivá pre tvoje schopnosti, no veľmi zaujímavá z finančného hľadiska. Dobre si to premysli a prijmi ju len vtedy, ak si o tom skutočne presvedčená.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop