Horoskop na dnes

Lev

Ak sa blížia tvoje dni, PMS ťa potrápi trochu viac než obvykle. Budeš sa cítiť ubolená, podráždená a tvoje nálady sa budú striedať každú chvíľu. Dopraj si dnes trochu viac oddychu, tvoje telo ho potrebuje a zaslúži si ho. Dobre ti padne aj večer strávený s kamoškou, ktorá sa dokáže vcítiť do toho, čo prežívaš.

Panna

Horoskop varuje pred problémami z nepozornosti. Buď preto viac opatrná najmä pri šoférovaní. Dávaj si tiež pozor na svoje veci, inak si ich môžeš niekde zabudnúť, prípadne ťa niekto okradne. Pre tie zadané sa to zlepší až večer. Užiješ si príjemný večer s partnerom, čaká vás zaujímavý rozhovor.

Váhy

Stres, zhon a málo času. Naložila si si na svoje plecia viac, než stíhaš, preto sa ocitneš v časovej tiesni. Každý od teba dnes bude niečo chcieť a nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí. Po celom dni si dopraj niečo sladké na obalenie nervov, vypni sociálne siete a pusti si hudbu, pri ktorej sa snaž trocha zrelaxovať.

Škorpión

Dnes budeš ty tou, ktorá niekoho sklame. Zabudneš na nejaké stretnutie alebo úlohu, o ktorú ťa niekto požiadal. Aj keď sa to neskôr budeš snažiť napraviť, nepôjde to tak ľahko. Začni si niektoré veci radšej zapisovať, inak sa to čoskoro môže zopakovať opäť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop