Lev

Tvoj denný horoskop naznačuje, že ak si v posledných dňoch poľavila s fyzickou aktivitou, je najvyšší čas napraviť to. Daj si aspoň prechádzku alebo ľahké kardio, ktoré ťa nakopne. Ak tak nespravíš, už to tento týždeň nestihneš. Pomôže ti to vyvetrať aj myšlienky.

Panna

Veľká hádka hrozí s niekým, koho máš síce rada, no v poslednej dobe ťa jeho správanie už poriadne hnevá. Možno sa tak aspoň vyčistí vzduch a teba to už nebude ťažiť. Zrejme je čas na to, aby si bola k danému človeku na 100 % úprimná.

unavená žena
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Váhy

V prvej polovici dňa by si nemala otáľať s povinnosťami a trochu pridať plyn, aby si mala voľnejšie poobedie. Ak to počasie dovolí, dobre ti padne prechádzka na čerstvom vzduchu. Vďaka nej možno spravíš vážne rozhodnutie, ktoré ti zmení život.

Škorpión

Práce budeš mať vyše hlavy, no vďaka tomu, že všetko zvládneš na výbornú, ťa zrejme bude čakať aj pochvala od vedenia. Pozor však na to, aby to neskôr nezačali využívať tí, ktorí ťa budú prosiť o pomoc, aj keď ju skutočne potrebovať nebudú. Večer si dopraj len taký relax pred telkou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop