Horoskop

Vianoce sa blížia a s nimi aj príjemné správy pre viaceré znamenia zverokruhu. A to, či je medzi tými šťastnými znameniami aj to tvoje, ti prezradí tvoj denný horoskop.

Horoskop na dnes

Baran

Ak nechceš privítať Vianoce s teplotou, tak si dnes radšej zober voľno a celé ho stráv v posteli pod perinou. V opačnom prípade ti dá tvoje telo najavo, že potrebuje oddych a starostlivosť. Ale to sa ti už páčiť veľmi nebude. Takže sa o seba staraj včas a nezanedbávaj to.

Býk

Láska ťa v tento deň neminie. Budeš sa v nej kúpať už od rána a až do večera. Flirt, objatia, bozky, vášeň, vyznania lásky a dokonca možno aj žiadosť o ruku. Len sa uisti, že to všetko dostávaš od človeka, od ktorého to reálne dostávať chceš, inak to nie je o láske.

Blíženci

Čím menej času ostáva do konca tohto roka, tým väčšie zmeny sa v tebe udejú, dnes to práve začína. Tie zmeny budú tak silné, že do Nového roka vstúpiš ako iná osoba, ktorá sa ti bude páčiť oveľa viac ako tá predošlá. Len sa tomu nebráň a radšej viac oddychuj.

Rak

Prídu správy, z ktorých budeš najskôr zhrozená, ale nakoniec sa všetko na dobré obráti. Nájdeš v tom pre seba obrovské pozitíva, ktoré prevážia negatíva. A ešte raz sa ti potvrdí to, že všetko zlé sa deje pre niečo dobré.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop