Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 20.4. do 26.4. 2020.

Asmodel bude tento týždeň motivovať najmä tých z nás, ktorí sa niečomu vnútorne bránia, hoci v duši už cítia, že zmena je viac než potrebná. Je vhodný čas prijať skúšky osudu a čeliť im.  Najhoršie možné riešenie problémov bude, ak ich budete popierať. Tí, ktorí len neustále dávajú, sa budú učiť aj prijímať. Inak hrozí veľká nespokojnosť a výčitky svedomia. Uvedomte si, že všetko je tak, ako má byť a že hoci robíme chyby, práve to nás robí lepšími ľuďmi. Dôležité je sa poučiť sa a ísť vpred, určite nestagnovať.

Bezsenné noci či neustále víriace myšlienky spôsobia, že sa môžete cítiť unavení. Anjeli varujú pred nespavosťou a prílišnou stratou energie. Keď sa preťažíte, vaše telo reaguje na vyčerpanosť vnútorným nepokojom a neschopnosťou zaspať. Preto sa snažte tento týždeň ,,krotiť“ a nerobiť viac, než vám vaše telo dovolí. Hrozí aj oslabenie imunity, najmä v situáciách, ak nebudete počúvať biorytmus svojho tela.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

 

Anjeli lásky ukazujú, že tento týždeň bude mať na ľudí vplyv najmä blízka rodina. Bolo by dobré doriešiť si staré krivdy a ak ste dlhodobo nenavštívili svojich blízkych, je ideálny čas to zmeniť. Láska neexistuje len partnerská a tieto dni bude oveľa viac záležať na všetkých členoch rodiny. Pozor na konflikty, ktoré sa dajú riešiť s chladnejšou hlavou a väčšou empatiou.

Šťastie bude priať najmä odvážnym. Anjeli ukazujú, že sa síce vyskytnú prekážky, ale kto sa ich nezľakne, bude odmenený. Skúste brať všetky skúšky osudu ako výzvy a nenechajte sa pohltiť negatívnou energiou. Potom uvidíte, že si oveľa ľahšie nájdete novú prácu alebo v tej pôvodnej si konečne všimnú vašu snahu a ocenia vás.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.