Rande

Lev

V prípade, že sa cítiš osamelá a si aj bez partnera, mala by si svoj život spestriť. Hanblivosťou ďaleko nezájdeš a sama si si toho vedomá. V práci ťa čaká veľmi podnetný deň, preto využi naplno svoju kreativitu a nečakaj stále na príležitosti, ktoré prídu. Večer si niekam vyraz a skús aj viac nadväzovať kontakty, sú pre teba dôležité.

Panna

Tie, ktoré sú single, je možné, že sa v najbližšom období rozhodnú uzatvoriť vzťah. Možno sa budeš zamýšľať nad tým, či je to správne rozhodnutie, v tomto prípade sa nechaj viesť svojim inštinktom. Na pracovisku ťa čakajú dôležité rozhodnutia, ktoré budeš musieť urobiť čo najskôr. Zadaným prajú hviezdy pekný večer, preto si ho uži so svojím partnerom naplno.

Milovanie vo vzťahu
zdroj: Pexels/Dmitriy Ganin

Váhy

Dnes sa môžu zadané zamýšľať viac nad svojím vzťahom. V prípade, že si bez partnera, očakávať môžeš dôležité stretnutie. V profesionálnej oblasti sa situácia zlepšuje, no mala by si viac popremýšľať nad novými príležitosťami, ktoré sa objavia. Pokiaľ jazdíš autom, dávaj si pozor na rýchlosť, hrozia pokuty.

Škorpión

Na vzťahovom poli môžu páry diskutovať o problémov, ktoré by mohli skončiť aj hádkou. Kým sa začneš nad niečím rozčuľovať, skús najskôr napočítať do desať. V práci sú vítané nové stretnutia, ktoré môžu priniesť aj zaujímavé ponuky pre dlhodobú spoluprácu. Večer pocítiš únavu, preto si dopraj po pracovnom týždni dostatok oddychu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop