pár na poli

Lev

Dnes je možné, že zažiješ akýsi boj proti nespravodlivosti pri istých ľuďoch alebo situáciách, ktoré zažívaš. Priprav sa na to, že v práci môže nastať zmena a ty musíš pochopiť, aký postoj zaujať.

Existujú dve možnosti. Buď zatneš zuby a budeš v nej pokračovať alebo nájdeš inú alternatívu. Patríš medzi tie, ktoré rady bojujú a rozhodnutie odísť nebude vôbec ťažké.

Panna

Horoskop hovorí, že láska, ktorá sa rodí v tomto období môže trvať veľmi dlho. Pochybnosti v srdcových záležitostiach môžu vznikať len v tých vzťahoch, ktoré zažili krízu.

Dôležité bude, aby si o tom s partnerom dostatočne a otvorene komunikovala. V práci môžeš natrafiť na človeka, ktorý ťa chce dostať do pasce. Nenaleť mu a pokračuj vo svojej ceste, ktorú si si sama zvolila.

Zvláštnosti, ktoré robí muž vo vzťahu
zdroj: Pexels/Nataliya Vaitkevich

Váhy

V tento čas sa množstvo situácií mení vo tvoj prospech, čo ti prinesie veľké potešenie. Veľa však závisí od teba a podariť by sa ti mohlo prekonať aj fyzické nepohodlie, ktoré ťa už dlhšiu dobu trápilo.

Máš možnosť začať v niektorých veciach úplne odznova, preto túto šancu využi v maximálne možnej miere. Konfliktom sa vyhýbaj a začni premýšľať o tom, čo je pre tvoj život najlepšie.

Škorpión

Dnešný štvrtok môžeš pociťovať silné vzrušenie, preto sa posnaž zostať pokojná a vyrovnaná. Očakávať môžeš aj viac výdavkov, u niektorých pôjde o kúpu alebo opravu nehnuteľnosti.

V profesionálnej oblasti budeš presvedčená o tom, že si začala veľký a dôležitý projekt, no stále sa zamýšľaš nad tým, či to bola vhodná voľba. Večer si nezabudni dopriať dostatok relaxu, kvalitná bylinková kúpeľ je vhodnou alternatívou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop