žena pri jazere

Strelec

Pokiaľ chceš niekam cestovať za oddychom, relaxom alebo prácou, horoskop hovorí, že teraz je na to vhodný čas. Kreatívne nápady a praktické riešenia k tebe prichádzajú od hviezd, či už ide o profesiu alebo sentimentálnu sféru. Si ochotná ohodnotiť alebo dokonca prijať kuriózny návrh, ktorý by si inokedy určite odmietla.

úspešné znamenia
zdroj: Unsplash/Gian Cescon

Kozorožec

V tvojom prostredí existuje spolupráca, čo sa dobre odráža na imidži. Vzájomné podnety zodpovedajú aj tvojim zásadám. Aj napriek tomu, že tvoje nálady sú rôzne, môžeš spolupracovať s každým, kto sa vyskytne v tvojej blízkosti. Venovať môžeš čas aj starostlivosti o telo a zdravie. Počas tohto obdobia by si mala byť v dobrej kondícii.

Vodnár

Nepriaznivý Mesiac dnes nič nezmôže, pokiaľ máš Slnko, Venušu a Mars v spojení so svojím znamením. Láska dáva emócie, ktoré môžu prerásť do krásneho vzťahu. Táto prvá decembrová sobota môže byť pre teba viac v pohybe, no ty všetko zvládneš. Užívaj si chvíle, ktoré ti hviezdy prinášajú, zostanú v tvojich spomienkach ešte veľmi dlho, ak nie navždy.

Ryby

Túto sobotu by si mala venovať svojej pohode, koníčkom a zveľaďovaniu svojho domova. Vyber sa taktiež niekam von a bav sa, čakajú ťa veľmi príjemné správy. Podpor svoju harmóniu a pohodu, nebude to vôbec na škodu. Práve to môže byť pre teba hnacím motorom v tomto predvianočnom období.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop