Denný horoskop

Stred pracovného týždňa bude pre niektoré znamenia veľmi odlišný. Niekoho čaká horoskop plný pohody alebo relaxu, no iných čakajú hádky a problémy. Ako na tom budeš ty?

Horoskop na dnes

Baran

Dnes to bude už konečne lepšie. Budeš mať dobrú náladu a v práci či škole stihneš oveľa viac, než si si naplánovala. Poobede ťa dokonca čaká príjemné stretnutie, aj keď možno neplánované. Večer si pozri dobrý film.

Býk

Od rána budeš vo veľkom zhone a budeš si myslieť, že nič nestíhaš. Preto by si si mala vytvoriť zoznam najdôležitejších úloh, ktoré musíš splniť. Večer ti dobre padne relax. Môžeš ísť do wellnessu, napustiť si vaňu, dať si pleťovú masku alebo poprosiť partnera, aby ťa pomasíroval.

Žena s maskou na tvári
zdroj: Unsplash/engin akyurt

Blíženci

Včera ti zjavne nestačilo, pretože tvoja bojová nálada bude pretrvávať aj dnes. K ľuďom (dokonca aj cudzím) budeš veľmi nepríjemná, arogantná a ironická. Večer preto budeš tráviť sama a aj keď budeš mať chuť otvoriť si fľašu vína, mala by si porozmýšľať, či je to naozaj dobrý nápad. Zajtra musíš pracovať.

Rak

Dobrú náladu budeš čerpať ešte zo včerajška. Dnes budeš usilovná a stihneš všetky pracovné povinnosti a okrem toho si doma aj upraceš. V poslednej dobe zanedbávaš svoj jedálniček, preto si večer uvar niečo rýchle, no zdravé. Ak hľadáš inšpiráciu, nájdeš ju napríklad v našom článku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop