žena

Strelec

Je dobré mať svoje plány alebo ciele a ísť si za nimi. Horoskop však upozorňuje, aby si nebola zbytočne tvrdohlavá, pokiaľ ti osud nepostavil na tvoju stranu vhodných ľudí, ktorí by tvoje nápady presadzovali. Môžeš to urobiť aj sama, no daj si pozor na to, aby si neporušila svoj spoločenský imidž. Víťaznou stratégiou je nenechať sa ovplyvniť zlomyseľnými postojmi blízkej osoby.

Kozorožec

Dnešné hviezdy ponúkajú na tento deň dobré predpovede. Máš všetko, čo potrebuješ na to, aby si sa sama rozhodovala, s ktorými ľuďmi sa cítiš dobre a naopak, ktorým by si sa mala radšej vyhnúť. V láske je príťažlivosť zmyslov silná. Osoba, o ktorej si si donedávna myslela, že je mimo dosahu, sa zrazu stane predmetom túžby.

Ryšavá žena
zdroj: Unsplash/Trevin Rudy

Vodnár

Tento novembrový utorok sa teší lunárnym vplyvom, ktoré pomáhajú dokončiť projekt súvisiaci s finančnou sférou. Môžeš sa s partnerom dohodnúť na spôsobe hospodárenia s peniazmi. Definovanie spoločných a všeobecných cieľov je prvým krokom, ktorý treba urobiť, až potom si stanov úroveň rozpočtu a základ výdavkov, ktorý ti umožní dosiahnuť vopred stanovené ciele.

Ryby

Napriek stále nepriaznivému Merkúru dnes tvoje nápady víťazia. Vždy je však dobré analyzovať návrhy s patričným pokojom, pretože by si mohla prísť o niektoré priaznivé príležitosti. Priprav si pôdu pre ešte konštruktívnejšie zásahy a nebudeš ľutovať. Osobitné výhody dnes prichádzajú pre tie, ktoré podnikajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop