horoskop

Strelec

Horoskop hovorí o dnešku ako o vcelku uspokojivom dni. Platí to ako vo vzťahu, tak i v práci. S podporou človeka, ktorému na tebe záleží, si pripravená vrhnúť sa do vecí, o ktorých už dlhšie snívaš. Nie je vylúčené, že sa nemôžu zmeniť na realitu. Hviezdy prajú aj nezadaným, ktoré môže stretnúť niekoho zaujímavého a taktiež si nájsť nových priateľov.

Kozorožec

Dnes ti budú samotné hviezdy priať, čo sa pracovnej oblasti týka. Si aktívna, usilovná a dokážeš na prvý pohľad spoznať tých správnych ľudí. Práve oni budú tými, ktorí s tebou zrealizujú aj tie najambicióznejšie projekty. Pracovné stretnutia pôjdu v tento deň veľmi dobre a uspokoja ťa naplno. S vykonanou prácou budeš veľmi spokojná, čo ti prinesie aj dobrý finančný príjem.

Žena sa smeje
zdroj: Pexels/Wesley Carvalho

Vodnár

Opozíciu Venuše, Jupitera a Uránu budeš pociťovať už dnes. Buď pripravená vrhnúť sa do boja, no v žiadnom prípade sa neizoluj. Stojí za to trochu riskovať, aby si sa cítila lepšie ty, nik iný. Rovnako nemaj strach z toho, že nedokážeš zvládnuť akúkoľvek situáciu. Buď si vedomá, že väčšiu sebaúctu nenájdeš nikdy v názoroch iných. Pokiaľ športuješ, čaká ťa úspech.

Ryby

Tento utorok bude pre teba introspektívnym dňom. Ber i tie najmenšie protivenstvá s väčším nadhľadom a snaž sa byť voči ostatným viac zhovievavejšia. Ide o tvojich najbližších, ale i tých, s ktorými pracuješ. Sama zistíš, ak tak urobíš, že v tvojom blízkom okolí zavládne harmónia a pokojná atmosféra.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop