horoskop

Lev

Viaceré hviezdy sú počas tohto dňa v rozpore s tvojím znamením, a preto sa priprav na chaotický, povrchný a kontrastný deň. Pozor si dávaj na osoby narodené v znamení Vodnára, Býka a Škorpióna. Práve s nimi by mohlo dôjsť aj k nejakej hádke. Je však možné sa jej vyhnúť úplne. Horoskop odporúča, aby si zabudla na krivdy z minulosti, ktoré súvisia s týmito osobami, a sústredila sa na prítomné okamihy.

Panna

Svetlo dnešných hviezd zdôrazňuje, že je veľmi dôležité, aby si sa správala k samej sebe dobre. Nezabúdaj na dostatok pohybu, zdravú stravu a prísun dôležitých vitamínov. To všetko je nielen pre tvoje telo, ale i dušu potrebné pred prichádzajúcim chladnejším obdobím. Pokiaľ máš dlhodobejšie zdravotné problémy, nastal čas, aby si navštívila odborníka.

Žena cvičí
zdroj: Pexels/Dejan Krstevski

Váhy

Počas dnešného utorka nebude nič, čo by ti prekážalo alebo mohlo spôsobiť nejaké problémy. Rob to, čo ťa baví a na čo máš chuť. Priniesť môžeš tomuto svetu veľa nových nápadov a rovnako aj realizovať svoje sny. Venuša a Mars sú v dobrej pozícii voči tvojmu znameniu, čo je skvelé pre srdcové záležitosti. Vylúčená nie je ani láska na prvý pohľad, preto buď pripravená ju s radosťou privítať.

Škorpión

Ak dnes nastanú v rodine alebo vo vzťahu nejaké menej príjemné asociácie, mala by si sa im vyhnúť a nezaoberať sa nimi. V tom prípade sa radšej vymaň z ich spoločnosti. Niekedy je to lepšie pre obe strany. Nezabúdaj však na to, že v každom vzťahu je potrebná dôvera a koncentrácia. Nerob žiadne unáhlené rozhodnutia, mohli by ti viac uškodiť ako pomôcť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop