žena

Čas letí neúprosne rýchlo a pred nami je posledná májová sobota. Horoskop hovorí, že bude venovaná vo viacerých prípadoch láske. Tešiť sa môžu nielen nezadané, ale i tie, ktoré sú vo vzťahu. Čo prajú hviezdy v tento deň práve tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Nedovoľ, aby táto sobota prešla ako každá iná. Hviezdy tlačia do popredia lásku, eros, kreativitu a šťastie. Pokiaľ máš dlhoročného partnera, nevylučuj ho z oslnenia tvojho spoločenského a svetského života. Ak si single, zdôrazni kreativitu a harmóniu tvojej bytosti a uvidíš, že sa v najbližších dňoch stane niečo neobyčajné.

Býk

Toto je skvelý víkendový deň pre ako pre emocionálnu sféru, tak aj pre akúkoľvek prácu. Horoskop odporúča, aby si využila svoje plány naplno, pretože hviezdy ti dodávajú dotyk romantiky. Zmysly a srdce sa dokážu spojiť s nadšením a dobrodružným duchom. Urobíš dobre, ak sa so svojou spriaznenou dušou necháš vtiahnuť do veľmi intímnych a dôverných situácií.

Láska
zdroj: Pexels/Dmitriy Ganin

Blíženci

Hviezdy tejto májovej soboty podporujú udalosti, ktoré sa týkajú oblasti vzťahov, najmä ak ide o tie milostné. Výlety s priateľmi sú najúrodnejšou pôdou pre umenie dobývania, určite si nejaký dopraj. Protiklady sa priťahujú, preto neodmietaj osobu, ktorá je narodená v znamení Strelca a neúnavne ti dvorí.

Rak

Si zodpovedná za svoje činy a máš pevného ducha nezávislosti. Dobrá rovnováha medzi rozumom a silou ti prináša deň pokroku so správnym nastavením a šancou chopiť sa dobrých príležitostí. Prijmi pomoc tých, ktorí ťa chcú podporiť vo vzťahu alebo v nejakej práci. Nemá zmysel ju odmietať pre svoju hrdosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop