žena

Lev

Venuša dnes hovorí o láske, harmónii, voľnom čase a kráse. Je to zároveň deň, ktorý je ideálny na socializáciu a zábavu, no i na udržanie rytmu srdca a oživenie svojich zmyslov. Pokiaľ si vo vzťahu, vyjadri partnerovi svoju potrebu po dobrodružstve. Bude ti dopriate. V prípade, že si single, hľadaj si niekoho, kto rovnako miluje splynutie srdca a zmyslov.

Panna

Dnešné hviezdy ťa nabádajú, aby si investovala energiu do sentimentálneho poľa, pričom do popredia stavajú lásku, eros a radosť zo života. Horoskop radí, aby si viedla krásnu hru dvorenia s fantáziou. Vysoká kompatibilita sa na dnes ukazuje s Kozorožcom, Býkom, Škorpiónom a Rybami. Okrem toho dobré planetárne energie podporujú aj slobodné povolania.

Dvojica sa bozkáva
zdroj: Unsplash/d i e g o Authentic

Váhy

Žiadny astrálny kontrast sa ťa dnes hlboko nedotýka, preto dôveruj svojmu magnetizmu, ktorý vie, ako prebudiť záujem tvojich blízkych. Ak došlo k rozchodu alebo jednoduchým hádkam s osobou, na ktorú si nezabudla, je čas napraviť to. Zelená svieti aj pobytu v prírode, pokiaľ miluješ hory, určite sa vyber aj na nejakú turistiku.

Škorpión

Hviezdy tohto obdobia odľahčujú všetku ťažobu z každodenného života a pozývajú ťa, aby si si užila radosti života a príjemné pocity. Láska na prvý pohľad je iskrou, ktorá okamžite dosiahne zjavné milostné rozmery. Oblasť priateľstiev a spoločenského života, vzťahov s príbuznými či susedmi je tiež výborne ovplyvnená.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop