Unsplash/Rameez Remy

Dnes máme stredu 8. septembra a ak chceš zistiť, čo ťa dnes čaká, čítaj ďalej. Pre niektoré znamenia si osud pripravil množstvo zaujímavých vecí.

Baran

Mala by si si dať pauzu od mobilu a aspoň na dnešný deň vypnúť sociálne siete. Tráviš na nich veľa času a kvôli tomu zanedbávaš svoje zdravie a osobnostný rozvoj. Urob dnes niečo pre seba, choď na masáž, na kozmetiku alebo hoc aj na nákupy. Bez mobilu sa dokážeš lepšie sústrediť aj v práci a stihneš toho urobiť oveľa viac než inokedy.

Býk

Dnes ťa čaká v práci hotové peklo. Kolegyňa na poslednú chvíľu ochorela a jej práca pripadla tebe. Budeš mať čo robiť, aby si všetko stíhala. Nezabudni sa aspoň najesť. Po práci budeš potrebovať vypnúť a odreagovať sa, choď na prechádzku a vyčisti si hlavu. Popros partnera, aby ti dnes trochu pomohol a urobil niektoré z tvojich povinností za teba.

Blíženci

Nezadané dámy, pripravte sa. Na Blížencov striehne šťastie a láska v podobe neznámeho mládenca. Na prvý pohľad možno nebude tvoj typ, no daj mu šancu, inak by si to neskôr mohla ľutovať. V práci si radšej vezmi voľno, pretože aj tak by si sa nedokázala sústrediť. Tvoje myšlienky budú neustále utekať preč.

Rak

U teba ide o opačný prípad než u Barana. Mohla by si konečne odpísať na všetky neprečítané správy. Je síce pekné, že sa venuješ sebe a svojej práci, no ak ti na tvojich kamarátoch a blízkych záleží, nemala by si ich nechávať tak dlho čakať. Môžu si myslieť, že na nich kašleš.

Lev

Dnes sa konečne dozvieš niečo, na čo si už dlho čakala. Správy však možno nebudú také dobré, ako by si chcela. Nenechaj sa rozladiť. Dnešok by si nemala tráviť sama, ale choď navštíviť rodinu či kamošku. Veď kedy naposledy si sa s nimi videla?

Panna

Dnes je tvoj šťastný deň. Ak si zvykneš kupovať žreby, mala by si to skúsiť, pretože možno sa šťastena na teba usmeje aj v tomto smere. V práci stihneš urobiť viac ako inokedy a čaká ťa príjemný večer s partnerom. Možno sa od neho konečne dočkáš aj niečoho, na čo dlho čakáš.

Váhy

Neodkladaj svoje pracovné povinnosti, ale snaž sa dnes dokončiť čo najviac úloh. Radšej si ráno privstaň, aby si toho stíhala o čosi viac. Len tak si budeš môcť ukradnúť poobede pre seba a venovať sa svojim koníčkom. Uvar si zdravé jedlo a využi slnečný deň na príjemnú prechádzku.

Škorpión

Tvoj zdravotný stav nie je najlepší a nepoteší ťa ani prichádzajúca choroba. Veľmi si to v poslednej dobe zanedbala a teraz je už neskoro ľutovať to. Dopraj si oddych, užívaj vitamíny, pi veľa vody a jedz zdravo. Využi neplánovanú dovolenku na čítanie knihy alebo si pozri obľúbený seriál, ktorému vyšli nové epizódy.

Strelec

Dnes nebudeš mať svoj deň. Už od rána budeš akási nesvoja a tento pocit sa s tebou bude niesť po celý čas. Radšej sa vyhni ostatným ľuďom, pretože by si mohla kvôli svojej podráždenosti povedať niečo, čo by si neskôr ľutovala. Radšej sa choď prejsť alebo naopak, ostaň doma a pusti sa do upratovania či varenia. Určite sú v tvojej domácnosti činnosti, ktoré si v poslednej dobe flákala.

Kozorožec

Dnes nebuď sama, ale zavolaj na kávu priateľku alebo choď na rande s frajerom. Čaká ťa dobrý deň, budeš dobre naladená a bola by škoda, ak by si túto pozitívnu energiu nešírila aj ďalej. Dnes si pokojne dopraj aj nejaký zákusok, zaslúžiš si to. Aj v práci sa ti bude dariť a získaš si na svoju stranu významného človeka.

Vodnár

Si na pokraji svojich fyzických aj psychických síl. Ak nespomalíš tempo v práci a budeš sa snažiť byť dokonalou aj doma, čaká ťa kolaps, z ktorého sa budeš dostávať veľmi dlho. Radšej si daj teraz pauzu, poriadne sa vyspi a načerpaj nové sily. Ani najbližší ťa už nespoznávajú a nevedia, ako ti pomôcť, keďže ich rady nechceš počúvať.

Ryby

Dnes sa s niekým pohádaš a je ti jedno, kto to bude. Počkáš si len na ideálnu príležitosť a pustíš sa do frajera, kolegyne alebo aj čašníčky v kaviarni. Svoju zúrivosť by si mala držať na uzde, aby si nepovedala alebo neurobila niečo nevhodné. Ak budeš takto vyskakovať v práci, môžeš si spôsobiť problémy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy