žena

Lev

Dnešok by mohol byť rozptýleným dňom. Horoskop radí, aby si zbytočne nemíňala svoje financie na veci, ktoré nepotrebuješ. Zameraj radšej svoju energiu na domov, rodinu a na duševnú či fyzickú pohodu. Vo vzťahovom živote je vec alebo osoba, ktorá ti prinesie počas stretnutia oveľa viac, ako si očakávala.

Panna

Dobré vplyvy Splnu ti dávajú mimoriadnu schopnosť čítať nad rámec zdania a pochopiť jemnú konkurenčnú dynamiku, ktorá ťa neustále obklopuje. Dopraj si potešenie z toho, že v túto aprílovú stredu sa budeš venovať úplne iným veciam ako obvykle. Prichádzajú k tebe postrehy a zmeny určitého významu. Dopraj si túžbu zmeniť sa.

Dievča
zdroj: Unsplash/Raamin ka

Váhy

Mesiac v tvojom druhom solárnom dome, ktorý súvisí s okamžitými zdrojmi, ako sú peniaze, stimuluje tento deň tvoje iniciatívy. Pokiaľ sa rozhodneš nakupovať, uisti sa, že máš jasnú predstavu o tom, čo kúpiť. Mohla by si totižto ohroziť zostatok financií na svojom účte. Nenechaj sa zlákať nejasnými ponukami.

Škorpión

V skorých ranných hodinách nastáva Spln Mesiaca v tvojom znamení. Je to ideálny deň na dokončenie projektov realizovaných v polovici minuloročnej jesene. Pokiaľ žiješ v dlhodobom vzťahu, dávaj pozor, aby tvoj partner nežiarlil, pretože pokušenia by v tomto období mohli byť neodolateľné. V práci sa snaž konať podľa kritérií racionality bez toho, aby si sa vzdala mimoriadneho náboja predstavivosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop