Pexels/Vlada Karpovich

Aj dnes ti chcú hviezdy povedať mnohé veci. Ak si mala v pláne venovať sa ľúbostnému vzťahu, nerob to. Nie je na to vhodná chvíľa.

Baran

Poobede sama uvidíš, že sa všetko otočí k lepšiemu. I keď sa ti nebude hneď z rána dariť. Ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša a v tomto prípade to platí dvojnásobne. Nezabúdaj na blízkych.

Býk

Očakávaš, že dnes sa na teba usmeje šťastie a do cesty sa ti pritrafí nejaký muž? Na to by si mala zabudnúť. Zanedbávaš rodinu a stále máš na pleciach kopec restov, ktoré si nestihla dokončiť z predošlých dní. Nie je na to vhodný čas.

Blíženci

Už dlhšie smútiš nad rozliatym mliekom. Odpusti, ak ti niekto ublížil. Máš pred sebou priaznivý deň, kedy sa ti bude dariť vo všetkých smeroch. Stačí, ak sa len povznesieš nad určité veci.

Rak

Vyzerá to na krásny deň, len pozor na podrezaný jazyk. Mohol by spôsobiť nezhody medzi kamarátmi. Radšej si vždy dobre premysli, kým niečo povieš. Tento deň by sa ti mohli nevhodne zvolené slová stať problémom.

Lev

Nemíňaj, keď nemusíš. S prázdnym vreckom svet nedobyješ. Nech dostaneš chuť na akúkoľvek maličkosť, uisti sa, či to naozaj potrebuješ alebo to kupuješ len z malichernosti.

Panna

Možno by si sa nemala hanbiť priznať si, že potrebuješ pomôcť. Nikto nespadol z neba vyučený a ak si nevieš rady, obráť sa na ľudí, ktorým dôveruješ. Zbytočne sa len trápiš a aj tak to nevyriešiš.

Váhy

Prestaň váhať a pusti sa do všetkého, na čo máš chuť. Dnes ti dokonca niekto navrhne stretnutie. Stanov si hranice a ak bude do nich zapadať, smelo do toho. Nemáš čo stratiť, môžeš len získať.

Škorpión

Vyzerá to na plodný deň, kedy stihneš všetko to, čo si si predsavzala. Skús sa dnes pokúsiť vyriešiť všetky nezhody. Hviezdy sú ti naklonené, mohlo by sa to dať do poriadku. Uľaví sa ti.

Strelec

V práci sa ti bude dariť a inak tomu nebude ani v súkromí. Nečakajú ťa žiadne konflikty ani hádky a prekvapenia. Preto sa môžeš vrhnúť do voľnočasových aktivít bez stresov.

Kozorožec

Priprav sa, čaká ťa deň plný prekvapení a romantiky. S partnerom ti to bude prekvitať. Láska dokáže zázraky a to práve pocítiš. Hlavne vo večerných hodinách.

Vodnár

Ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Nemôžeš očakávať, že ostatní budú k tebe lepší, keď ty sama sa tak nesprávaš. Ak chceš prežiť pekný deň, neobviňuj iných za tvoje neúspechy.

Ryby

Konečne budeš mať čas na seba a tvoje aktivity. Už v poobedňajších hodinách pocítiš úľavu, konečne sa dajú staré hriechy do poriadku a budeš mať tak opäť chuť usmievať sa. Nešetri ním.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy