Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Predposledný týždeň posledného zimného mesiaca je pred nami a prináša viacero príležitostí nielen v pracovnej oblasti, ale aj v srdcových záležitostiach. Týždenný horoskop hovorí, že pre niektoré znamenia bude obzvlášť krásny a výnimočný. Na čo sa môžeš počas týchto dní tešiť práve ty?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Týždenný horoskop hovorí, že až do soboty sa budeš môcť tešiť z pozitívneho vplyvu planéty Merkúr, ktorá je pripravená priniesť ti dobré správy, a to najmä v druhej polovici tohto týždňa. V práci ti nebude chýbať spokojnosť a inak tomu nebude ani v láske. Štvrtok a piatok budú obzvlášť romantické dni a prinesú ti veľa krásnych emócií. Trošku nervozity však môžeš pociťovať medzi pondelkom a stredou kvôli Mesiacu v nevýhodnej polohe.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Býk

Tento týždeň prestane planéta Merkúr prekážať tvojmu znameniu a začne konať vo tvoj prospech. O milé prekvapenia preto nebude núdza ani v profesionálnej oblasti. Napätie v láske však bude naďalej pokračovať. Postará sa o to Venuša v nepriaznivej polohe. Pokiaľ chceš vyriešiť nejaký problém so svojou polovičkou, zameraj sa na víkend.

Tvoje šťastné dni sú streda, štvrtok a piatok.

Pracovný vs. osobný život
zdroj: Unsplash/Maxim Ilyahov

Blíženci

Počas nového týždňa vstúpi planéta Merkúr do „nepriateľského“ znamenia Rýb, preto môžeš naraziť na ďalšie prekážky. Pôjde predovšetkým o profesionálnu oblasť. Oblasť pocitov má však šťastie, nakoľko dobre vyzerajúca Venuša utužuje tvoj vzťah. Ak si single, poskytne ti stretnutia na ktoré len tak ľahko nezabudneš. Nervózny Mesiac očakávaj v sobotu a v nedeľu.

Šťastné dni očakávaj v utorok a piatok.

Rak

Pre tvoje znamenie prichádzajú veľmi dobré správy. Planéta Merkúr bude opäť aktívna vo tvoj prospech a je pripravená priniesť ti veľa pozitívnych správ najmä v pracovnej oblasti. Je možné, že dostaneš odpoveď alebo uznanie, na ktoré si dlhšie čakala. Tiež sa môžeš tešiť na super šťastné dni s krásnym Mesiacom počas utorka a stredy. Romantický Mesiac sa na teba usmieva počas víkendu.

Šťastné dni sú pre teba utorok a streda.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop