žena

Lev

Horoskop hovorí, že si poháňaná hľadať väčšiu harmóniu, vnútornú aj vonkajšiu. Chceš urobiť niečo lepšie, čo by bolo aj viditeľné. Pokiaľ to tak cítiš, choď si za tým. V týchto dňoch je v láske veľa dobrých príležitostí, ktoré ti môžu priniesť šťastie. Priateľstvá a práca sú tiež skvelé, úspech môžeš očakávať aj v spoločnosti. Tvoji známi sa ťa budú snažiť zapojiť do svojich projektov.

Panna

Tento deň bude pre teba produktívny a všetko pôjde hladko. Podporené sú všetky finančné transakcie, aj tie s nehnuteľnosťami. Dnes je príležitosť na nákupy a zmenu na pracovisku, možné je aj obnovenie zmlúv alebo zlepšenie pracovných podmienok. Buď ochotná podieľať sa na projekte, ktorý má všetky predpoklady na to, aby bol úspešný. Ak to považuješ za užitočné, zlepšíš tým svoj profesionálny životný štýl.

dokonalé zuby
zdroj: Unsplash/Vinicius Wiesehofer

Váhy

Ak chceš zostať na vrchole, nezastavuj sa pred ničím a nikým a už vôbec nie pred emocionálnym vydieraním. Pre dnešok jednoducho rob to najlepšie v práci a nechaj nič na náhodu. Pokiaľ ti predložia návrhy a bude sa ti zdať, že existujú príležitosti, ktoré treba využiť, nedôveruj vzhľadu a tiež nemeň prebiehajúce projekty na základe klebiet, ktoré by sa tiež mohli umelecky šíriť.

Škorpión

V práci máš možnosť pozorne a úspešne sledovať, čo robíš. Nie je vylúčené, že sa projekt, na ktorom si toľko pracovala, v týchto dňoch uskutoční. Každodenný život treba žiť vedome a v neustálom harmonickom pohybe. Telo a myseľ zjednotené vo víre tvojich pohybov dosahujú mier. Priprav sa na večer plný lásky a silných emócií.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop