žena v zime

Strelec

Horoskop hovorí, že v oblasti lásky a vzťahov je Mesiac v tvojom prípade veľmi priaznivý. Bola by škoda to nevyužiť. Nalaď sa dnes čo najviac pozitívne a užívaj si chvíle s tými, na ktorých ti záleží. V prípade, že sa rozhodneš venovať čas športu, buď viac opatrná. Hrozí vyvrtnutie členka alebo úraz nohy.

Kozorožec

Pre tie, ktoré pred nejakou dobou ukončili svoj vzťah, prichádza znovuzrodenie a chuť začať odznova. Hviezdy ti v tomto smere prajú a zažiť môžeš dokonca aj veľmi príjemné emócie. Užívaj si tieto chvíle, patria ti právom.

Vysmiata žena si užíva život
zdroj: Pexels/Wesley Carvalho

Vodnár

Dnes by si mala byť obzvlášť obozretná v akýchkoľvek vzťahoch. Či už pôjde o rodinné alebo partnerské, mohli by vyvolať hádku či napätie. Pokiaľ sa však posnažíš v tomto smere o pohodu, k ničomu spomínanému nemusí dôjsť. Mnoho vecí dnes bude skutočne záležať od teba.

Ryby

Nedeľa bude pre teba priaznivá v mnohých veciach, predovšetkým však v láske. Čo sa financií týka, horoskop hovorí o tom, že sa snažíš získať nejaké späť. Máš však zostať trpezlivá, správny čas ešte len príde. O to viac by si si mala užívať všetko pekné, čo ti dnešný voľný deň prinesie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop