Niektorí ľudia veria, že ľudia narodení v určitom znamení majú svoje špecifické črty. A čo ty? Rebríček je zoradený od toho najarogantnejšieho znamenia po to najpokojnejšie. Tak čo, sedí to?

1. Býk

Každý, kto má vo svojom okolí človeka, narodeného v znamení býka bude súhlasiť. Jeho najobľúbenejšie slovo je „ja“ a je skutočne zameraný len a len na seba. Hádať sa ti s ním vôbec neoplatí, pretože si myslí, že pravdu má stále on.

2. Lev

Veria v to, že ich rozhodnutia sú tie najlepšie. Očakávajú, že všetko, čo povedia musí byť prijaté ako Sväté písmo. Pokiaľ mu ukážeš, že to tak nie je, ich ego ťa zožerie zaživa.

3. Panna

Vo svojej arogancii je sebestačný. Sám sa postavil na piedestál a vyznáva sa. Verí, že jediné čo robí je, že sa usiluje o dokonalosť, aj keď to ide všetkým naokolo poriadne na nervy. Je až nepríjemné súťaživý a za každú cenu musí vyhrať.

4. Kozorožec

Múdry génius. Zistí si, čo máš rád a o čo sa zaujímaš, potom si o tom naštuduje všetko, čo sa len dá, len aby ti dokázal, že je múdrejší ako ty. Aj keď ho daná vec vôbec nezaujíma.

5. Rak

Emocionálny manipulátor ako vyšitý. Nie je to ani tak o tom, žeby vedel perfektne komunikovať. Jednoducho dokáže ľudí presvedčiť, aby pozerali rovnakým smerom ako on. Môžeš sa spoľahnúť, že ak je vo svojej nálade, dokáže obrátiť všetko proti tebe.

6. Vodnár

Vodnár je tzv. osamelý predátor. Drží si dostatočný odstup od ľudí okolo seba. Možno si budeš myslieť, že je introvert, no pravdou je, že toto správanie je trochu povýšenecké. On sám veľmi dobre vie, že sa správal drzo a neslušne, ale vôbec mu to nevadí. Práve naopak.

7. Strelec

Nikdy si nezavrú ústa, keď už niečo načali. Odmietajú prijať, že už dávno prekročili pomyselnú hranicu toho, čo sa patrí. Navyše milujú rozprávať sami o sebe, a to aj vtedy, keď to už nikoho iného nebaví.

8. Škorpión

Škorpión patrí medzi znamenia, ktoré sa pokúšajú o to byť milým človekom. A väčšinu času im to aj vyjde. Až kým ich niekto poriadne nenaštve. Vtedy ťa dokážu úplne potopiť, zničiť a zahrabať pod čiernu zem.

9. Baran

Možno sú priami, ale určite nie arogantní. Ľudí si dokáže získať na svoju stranu a to veľmi šikovným spôsobom bez toho, aby sa musel nejak vyvyšovať. Občas býva sebecký, ale kto z nás nie?

10. Váhy

Jediný čas, keď uvidíš Váhy arogantné bude vtedy, keď sa v nich nakopí dlho potláčaný hnev. Vo všeobecnosti sa skôr vyhýbajú konfliktom, pretože sa boja, žeby rozpútali vojnu. Radšej bude svoj hnev potláčať, ako by sa mal zoči voči postaviť tomu, kto ho spôsobil.

11. Blíženci

Blíženec by sa dal charakterizovať jednou vetou: „Silné slová, ale skutek-utek.“ Ak ich niečo naštve, tak budú mať reči, no zároveň dúfať, že ich nikdy nebudú musieť naplniť. Je to presne ten typ bojovníka, na ktorého sa nedá v boji spoľahnúť.

12. Ryby

To je že sú na konci tohto rebríčka znamená, že nie sú dostatočne sebavedomí na to, aby mohli čeliť ostatným. No na druhej strane sú naozaj priateľskí a s každým chcú byť za dobre. Ak by si sa ich snažil šikanovať, nejaká skrytá arogancia by určite vyplávala na povrch. No oveľa radšej má pokoj a mier, ktorý si vyberie každý deň.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.