žena

Lev

Horoskop hovorí, že domov bezprostredných zdrojov, predovšetkým financií, je ovplyvnený hviezdami tohto dňa. Tvoje príjmy a výdavky nie sú vždy v ideálnej v rovnováhe, no neexistuje nič vážne, čoho by si sa mala obávať. Túžba míňať je silná, ale nespôsobuje veľké straty. V túto júnovú stredu si dopraj niečo aj pre seba.

Panna

Dnes ťa hviezdy viac vyrušujú, avšak keď si vyladíš svoj verejný imidž a vyjasníš si aj tie najpálčivejšie problémy, čaká ťa krásny deň. Hľadaj však riešenia, ktoré zodpovedajú tvojmu spoločenskému a harmonickému temperamentu. V každom prípade bude múdre narábať s peniazmi obozretne a dávať si pozor, aby si sa nedopustila priestupkov. Pozor na pokuty.

Celý rok single
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Váhy

V túto júnovú stredu existujú dobré astrálne vplyvy na prijímanie rozhodnutí s určitou morálnou dôležitosťou. Ak ti niektoré situácie stále bránia ísť cestou, ktorou by si sa chcela vydať, začni konať. Dnes môžeš odstrániť všetky prekážky, ktoré stoja medzi tebou a tvojimi voľbami. Večer si dopraj oddych a relax, pokojne aj v podobe krátkej prechádzky.

Škorpión

Tento týždeň pokračuje dobrými astrálnymi vplyvmi. Intuícia ti našepkáva, aby si sa chopila dobrých príležitostí a využila pomoc starých priateľov. Je možné, že s niektorými si sa pustila do nejakého dôležitého projektu, ktorý zostal nedokončený. Cítiš nutkavú potrebu konať a realizovať sa aj vo svojich pocitoch? Neexistujú žiadne neprekonateľné prekážky. Zelená svieti pre akciu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop