Unsplash/Taylor Heery

Vidia všetko pesimisticky, a to ich privádza k tomu, že ich život im skôr pripomína nejakú smutnú drámu ako veselú komédiu. A popritom by stačilo pozerať sa na svet z iného uhla a hneď by bolo všetko krajšie.

Všade vidia zlo, to ich zaslepuje vidieť to pekné, čo im život núka. A aj keď sú úplne iného názoru, ako my ostatní, aj im je dopriaty kúsok šťastia. Niekedy to však až príliš preháňajú. Natoľko sú otrávení životom, že sa to normálne z nich prenesie aj na nás.

Reč bude o tých znameniach, ktoré stratili prekážkami a zlými skúsenosťami nádej na lepšie časy. A keď sa k tomu pridá, že v povahe majú zakódovanú vlastnosť „rýchlo sa vzdať“, výsledkom je skutočne len otrávený život.

Rak

Má sklony vidieť vždy pohár poloprázdny. Aj keď sa črtá, že by sa dalo s tým niečo robiť, hneď to odpíše. Potom sa čudujme svetu, prečo pociťuje depresie a život ho nebaví.

Snaží sa nerobiť to, čo by ho mohlo sklamať a popritom zabúda na túto vlastnosť. Rýchlo sa vzdá. Niekedy stačí naozaj len viera, že sa to podarí a bude dobre. Nie je v tom žiadna zložitá logika.

Škorpión

Čo sa týka tohto, Škorpión určite nezaostáva za Rakom. Nikomu a ničomu neverí, prikmotrí sa problém a už upadá do zármutku. Cíti sa, ako by na tento svet ani nepatril.

Lamentuje, sťažuje sa, ale nič s tým v podstate nerobí. Stojí mu to za to? Prichádza o šťastné a pokojné momenty. Aj obyčajný úsmev vie zlepšiť deň. Čo takto postaviť sa pred zrkadlo a usmiať sa na seba?

Panna

Vystresovaná, lebo všetko musí ísť podľa jej plánu. Ak sa čo i len maličkosť tomu vymkne, už ju nebaví život a je ním priam otrávená. Najhoršie na tom je, že tým nakazí aj ostatných.

Pre Pannu preto nie je najlepšia možnosť ísť niekam do spoločnosti, pokiaľ sa cíti extrémne pod psa. pretože vtedy je celá diskusia v duchu smútku, negativizmu a to je to posledné, o čom by sme chceli počúvať vo voľnom čase.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy