žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Horoskop hovorí, že tebe svieti pekný Mesiac. Táto citlivá planéta ti môže navyše pomôcť splniť tvoje želanie. Ak sa usiluješ o povýšenie, môžeš sa spoľahnúť nielen na svoje zásluhy, ale aj na priaznivé okolnosti. V neposlednom rade však aj na pomoc priateľov alebo ľudí určitého spoločenského postavenia.

Panna

Dnes zaujmú finančné otázky dôležité miesto. Mala by si poriadne zhodnotiť, či niektoré z naplánovaných výletov sú naozaj také dôležité, najmä, pokiaľ sú finančne náročné. Lunárny vplyv ti tiež umožňuje optimalizovať svoj čas a dobre využívať zdroje. Neleňoš celé hodiny na gauči len preto, že dni sú pre teba krátke.

Horoskop na dnes
zdroj: Unsplash/ Hitesh Choudhary

Váhy

Tvoj pozitívny trend nevykazuje žiadne známky zmierňovania. Dnes sa môžeš spoľahnúť na harmóniu, šarm, rýchle reflexy, vitalitu a vynaliezavosť. Schopnosť experimentovať ti pomôže preniesť tvoje nápady do bezprostrednej reality. Zvedavosť tvojej mysle a citlivosť duše sa spoja a urobia z teba v odborných kruhoch veľmi žiadanú osobu.

Škorpión

S Mesiacom v tvojom slnečnom dvanástom dome sa považuješ za chránenú pred skrytými nepriateľmi. Spoľahni sa na nejakú pomoc pri prekonávaní rôznych životných skúšok. Je to zvláštna sila vôle, ktorá ťa núti konať tak, aby si zo svojho pracovného úsilia dostala to najlepšie. Správne sa zameriavaj na veľkorysosť a návrhy, ktoré by si nemala odmietnuť zo strachu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop