Žena v zime

Lev

Streda bude pre teba náročná z pracovného hľadiska. Miestami budeš mať pocit, že nevieš, kde ti hlava stojí. K tomu sa môžu počas dňa objaviť aj ľudia, ktorí ti na nálade veľmi nepridajú. O to viac si dopraj večer odpočinok, je možné, že od únavy veľmi rýchlo zaspíš.

Panna

Mesiac, ktorý sa nachádza v tvojom znamení je tým, ktorý ti prinesie príjemné a romantické chvíle s tvojím drahým. Upokojí aj nedorozumenia, ktoré sa mohli v posledných dňoch vo vzťahu vyskytnúť. Nezabúdaj na prísun vitamínov, počasie je veľmi zradné a choroby číhajú na každom rohu.

Vzťah s nižším mužom
zdroj: Pexels/Cody Portraits

Váhy

Na ceste sú priaznivé pracovné vzťahy, počas ktorých môžeš nadobudnúť veľmi dobré kontakty do budúcna. Táto oblasť je tou, ktorá ťa momentálne napĺňa najviac zo všetkého. Večer sa však môžeš cítiť vyčerpaná a unavená. Pracovné veci preto nechaj bokom a dopraj si dostatok oddychu. Aj zajtra je deň.

Škorpión

Prechádzaš si v práci obdobím akýchsi skúšok, ktorým však dokážeš čeliť a prekonávať ich. Nie je za tým nič iné ako tvoja osobnosť. Len tak ďalej, zaslúžiš si to. Venuša ti prichádza na pomoc v podobe lásky a šťastných chvíľ vo dvojici. Či tomu bude tak už doma, alebo si niekam spolu vybehnete, nudiť sa nebude ani jeden z vás.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop