Pexels/cottonbro

„Láska je výslednicou silnej príťažlivosti a priateľstva.“ —  Stefan Garczyňski

Dnes ti horoskop prezradí, aké vlastnosti ťa na druhých ľuďoch (a opačnom pohlaví) najviac priťahujú. Práve podľa nich by si si mala hľadať partnera, pretože vytvoríte perfektnú dvojicu.

Baran

Niekedy sa príliš zameriavaš len na seba. Priťahuje ťa osoba, ktorá sa o teba bude zaujímať. Vďaka tejto osobe sa budeš cítiť potrebná, neustále budeš chcieť rozprávať, vôbec sa nebudeš nudiť a bude ti s ňou fajn. Väčšinou ťa priťahujú osoby, pre ktoré môžeš byť vzorom a oni sa od teba môžu inšpirovať.

Býk

Teba priťahuje osoba, ktorá je citlivá a láskavá. Si tvrdohlavá a väčšinu času sa snažíš pôsobiť silne, no pod maskou sa skrývaš ty – jemná žena, ktorá tiež potrebuje lásku. Spoločne s touto osobou vytvoríš dokonalý pár.

Blíženci

Potrebuješ mať pri sebe niekoho, kto ti presne povie, čo máš v živote robiť. Si stále zasnívaná, preto sa zdá, že realitu ani nevnímaš. Často lietaš, preto ťa priťahuje osoba, ktorá ti (na prvý pohľad) odstrihne krídla a udrží pri zemi. Táto osoba ti dá skutočný pohľad na svet a nebude ti tlačiť do hlavy ilúzie, ktoré sa nikdy nestanú.

Rak

Vo všetkom počúvaš svoje srdce. Práve preto ťa priťahuje osoba, pri ktorej by si mala istotu, že tvoje srdce nezlomí. Potrebuješ pri sebe človeka, ktorý bude tvoj posledný. V minulosti si sa veľmi trápila, pretože si na lásku nemala šťastie. Zažila si veľa neúspešných vzťahov, po ktorých si si povedala, že už nemáš chuť len tak nezáväzne randiť.

Lev

Musíš byť stredobodom pozornosti. Preto ťa priťahuje osoba, ktorá je naladená rovnako ako ty. Spoločne sa budete ťahať a nikdy nezleniviete. Takto si vás zamiluje celý svet, pretože spolu vytvoríte oslnivú dvojicu. Budete sa navzájom motivovať a každý deň pre vás bude dobrodružstvo.

Panna

Si žena, ktorá venuje veľkú časť svojej pozornosti detailom. Priťahuje ťa niekto, kto si taktiež všíma maličkosti a upozorní ťa na ne – pokojne aj na neporiadok. Ešte si sa nestretla s nikým, kto by mal rád poriadok, preto to bude z tvojej strany láska na prvý pohľad. Táto osoba bude rovnako naladená ako ty a spolu budete mať vzťah, ktorý vydrží navždy.

Váhy

Priťahuje ťa človek, ktorý ťa vie rozosmiať v každej situácii. Tohto človeka v živote veľmi potrebuješ, pretože máš pocit, že je niekedy všetko nefér. Keď si smutná, skoro nikto si ťa nevšíma a nechce ti podať pomocnú ruku. Vždy robíš terapeutku ľuďom ty, preto ťa zaujme človek, ktorý sa ti bude snažiť pomôcť.

Škorpión

Oceníš človeka, ktorý to s tebou nevzdá po prvom rozhovore. Niekedy si hanblivá a na prvom rande o sebe nepovieš všetko, pretože sa bojíš, že by si ho odplašila. Si tichá, preto ťa priťahuje človek, ktorý rád rozpráva. Taktiež k sebe potrebuješ človeka, ktorý ti pomôže stať sa lepšou osobou.

Strelec

Vieš sa veľmi rýchlo zamilovať. Najviac ťa priťahuje typ človeka, ktorý nepotrebuje byť dokonalý. Rovnako ako Blíženci, aj ty veľa snívaš, preto potrebuješ niekoho, kto žije v realite a otvorí ti oči. Kto nebude perfektný, no zároveň bude vedieť o svojich chybách. Každý deň na nich bude pracovať a snažiť sa žiť život šťastne.

Kozorožec

Priťahuje ťa človek, ktorý je tvrdohlavý. Máš iné názory ako polovica spoločnosti, preto je dobré, ak nájdeš niekoho, kto má rovnaký charakter. Vďaka tomu budeš vedieť, že aj keď sa pohádate, nič zlé sa nestane, pretože ste spriaznené duše. Na svete je týchto ľudí málo, nečakaj na ideálny čas.

Vodnár

Si romantická duša, preto potrebuješ pri sebe niekoho, kto ti do života prinesie šťastie a pomôže ti vidieť svet pozitívne. Priťahuje ťa človek, ktorý je naladený pozitívne, všade rozdáva dobrú náladu a má na tvári permanentne úsmev. Pri ňom sa budeš cítiť neustále milovaná.

Ryby

Priťahuje ťa človek, ktorý prejaví záujem sa o teba postarať. V živote to máš ťažké, si veľmi citlivá a už ťa mnohokrát ľudia sklamali. Neveríš im. Potrebuješ v živote niekoho, kto to s tebou nevzdá aj vtedy, keď budeš mať zlé dni.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy