Instagram/geissensofficialfans, the_real_davina_geiss

Už je z nej oficiálne mladá žena. Dcéra svetoznámych milionárov Geissenovcov oslavuje svoje 18. narodeniny. Carmen Geiss zablahoželala svojej milovanej dcére Davine prostredníctvom svojho príspevku na Instagrame

Jedna z najznámejších nemeckých žien pritom zverejnila krásne zábery z Davininho detstva, na ktorých bola ešte malým bábätkom. Práve aj vďaka takýmto fotkám vidieť, ako ten čas rýchlo letí. Dnes je Davina 18-ročná mladá dáma, ktorá prekročením tejto vekovej hranice získala povestnú slobodu.

Vyrastať v milionárskej rodine je na prvý pohľad splneným snom, no určite aj Davina spolu so sestrou Shaniou museli poslúchať a mali stanovené vlastné pravidlá. Možno by si povedala, že sa dievčatá nemusia v živote snažiť, keďže majú bohatých rodičov, no opak je pravdou.

Davina na svojom Instagrame predstavila svoju vlastnú kolekciu oblečenia. Zjavne v nej tiež drieme podnikateľský duch, ktorého zdedila po svojich rodičoch. Spoznala by si ju ešte dnes alebo si na Davinu pamätáš ako na malé dievčatko z reality šou?

Ako dnes vyzerá Davina Geiss?

Zdroj: Instagram/carmengeiss_1965, Instagram/the_real_davina_geiss

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News