Daniel Kňažík
TV Markíza, Instagram/farma.markiza

15. séria Farmy prišla o ďalšieho člena. Statok opustil sympatický Daniel Kňažík, ktorý divákom pondelkovej relácie Teleráno porozprával o svojich aktuálnych pocitoch.

Daniel Kňažík bol jedným z najvýraznejších účastníkov Farmy 15, ktorého si budú diváci určite spájať aj s jeho funkciou prvého farmára týždňa. Boj o finančnú výhru sa však pre Danka cez víkend skončil, keď v dueli so Sárou prehral 2:3.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Zástupca generácie Y po vypadnutí neskrýval smútok, ktorý priznal aj v pondelkom Teleráne. Na druhej strane však usúdil, že to tak asi malo byť, keďže sa mu už postupne, ako uviedol, „rozpadávalo telo“. „Začali sa mi vyhadzovať opary na perách. Do dnešného dňa ešte nejaké mám. Schudol som 6 kíl, čiže za 10 dní 6 kíl … ,“ prekvapil Daniel.

Exfarmár taktiež prezradil, že si sledovanie diania na statku ako divák z pohodlia domova užíva. Keď si ale spätne pozeral odvysielané časti, z určitých momentov ostal doslova sklamaný.

Zisťujem, že fúú, niektorí sú tam naozaj hady a potkany. A naozaj vidím také tie veci, že ja by som s mojimi piatimi zmyslami nedokázal, ale šiesty zmysel kamery mi teda ukazuje úplne, úplne nové veci,“ uviedol v Teleráne Bratislavčan. To mu však skvelý dojem z Farmy nepokazilo, pokojne by rád nastúpil aj do 16. série.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teleráno (@telerano)

Zdroj: TV Markíza/Teleráno

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News