Love Island 2
Instagram/radek_gabriel/krystof__novak

Ďalší fešák zo zoznamovacej šou Love Island podľa záberu na Instagrame už nie je single. Ako priznal pre český portál Extra, s priateľkou sa pred očami verejnosti skrývali niekoľko mesiacov. Kto je jeho novou láskou?

Love Island sa u nás teší trom úspešným sériám. Vôbec prvými víťazmi sa stali Laura a Martin, ktorí aktuálne čakajú bábätko. Druhý titul si odniesli Denisa a Kryštof, no a ten posledný patrí Majke a Chrisovi.

Jednou z tvárí druhej série zoznamovacej šou bol aj český fešák Radek Gabriel. Práve on prišiel do vily ako „bombshell“ a aj keď sa snažil, v súťaži mu napokon neučarovala žiadna z báb. Z Kanárskych ostrovov tak odchádzal single.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RADEK GABRIEL (@radek_gabriel)

Fešák zo šou Love Island je šťastne zadaný

Práve Radek je teraz podľa najnovšieho záberu na Instagrame opäť zamilovaný. Fotku s priateľkou zdieľal po viac ako roku od odchodu z vily. „Toto by som doprial nájsť každému,“ napísal k snímke po anglicky. Priateľku v príspevku aj označil. Ako sa teda ukázalo, učarovala mu 28-ročná blondínka Deni z Prahy.

Samotný Radek v rozhovore pre Extra.cz priznal, že svoju lásku pred očami verejnosti skrýval pomerne dlhý čas. Párik si už dokonca našiel aj spoločné bývanie, do ktorého sa čoskoro presťahuje. Ich zoznámenie ale sprevádzalo kopec náhod.

„Bude to šesť mesiacov. Zoznámili sme sa zhodou okolností, najprv klasicky cez Instagram, ale to nás nejako nedotlačilo sa stretnúť aj osobne. Potom sme sa nevedomky minuli na dovolenke v Maďarsku a potom – o hodinu – na vrchole Sněžky. Tak sme povedali, že to na náhodu už nemôžeme nechať. Tiež som sedel s jej sestrou na finále Miss pri stole,“ zaspomínal si.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RADEK GABRIEL (@radek_gabriel)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News