Instagram/hollywoodlife

V priebehu januára sme ťa informovali o tom, že filmový Aquaman Jason Momoa sa bude rozvádzať. Na svojom profile vtedy oznámil, že po 16 rokoch idú s Lisou Bonet od seba. Najnovšie správy z portálu Hollywood Life potešili mnohých fanúšikov, pretože dvojica tomu mala dať druhú šancu a údajne sa dali znovu dokopy.

„Všetci sme pocítili tlak a zmeny v týchto zmenených časoch. A tak zdieľame naše rodinné novinky – že sa naše cesty v manželstve rozchádzajú. Nezdieľame to preto, že je to zaujímavé pre médiá, ale aby sme mohli v živote konať dôstojne a čestne. Láska medzi nami pokračuje a navzájom sa oslobodzujeme, aby sme boli tým, kým sa učíme byť,“ napísal vtedy 42-ročný herec vo svojom príspevku na svojom profile.

Toto oznámenie tam už teraz nenájdeš, takže môže naozaj svedčiť o tom, že by obnovenie ich vzťahu mohlo byť pravdivé.

Hercov priateľ prezradil pre portál Hollywood Life, že dvojica zmenila názor a rozvod odvolali. Mali sa k sebe vrátiť a teraz majú opäť bývať spolu, z čoho sú nadšené predovšetkým ich tri deti.

„Jason sa asi pred dvoma týždňami presťahoval späť k Lise a sú opäť spolu. Rozhodli sa na veciach radšej pracovať, než hodiť uterák do ringu, pretože do seba toľko investovali,“ prezradil zdroj portálu.

Nepochybne ide o skvelú správu a veríme tomu, že im to naozaj vyjde. Bola by škoda zahodiť všetky tie roky, ktoré spolu prežili. Dvojica sa zoznámila ešte v roku 2005 a ÁNO si povedali až v roku 2017.

Zdroj: Hollywood Life

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News