Dôvera je jednou z vecí, ktorú si nevybuduješ za jeden deň alebo akýkoľvek krátky čas. Je potrebné na nej pracovať postupne, ale i dlhodobo. Pokiaľ si ju získaš u danej osoby, si šťastným človekom. Môžeš ju však tiež veľmi rýchlo stratiť a platí to aj pre jednotlivé astrologické znamenia. Na čo si dať pozor?

Znamenia, ktoré ti nedôveru neodpustia

Baran

Toto znamenie sa snaž čo najmenej voči sebe rozhnevať. Ak k tomu dôjde a obzvlášť nie férovou hrou, jeho dôveru si len tak ľahko späť nezískaš. Buď v tomto smere opatrná.

Býk

V prípade, že ťa Býk pristihne pri klamstve, cesta k jeho dôvere voči tvojej osobe bude veľmi náročná. Stáva sa však často aj to, že do tvojho života ťa už viac neprijme.

Dve kamarátky stoja vedľa seba
zdroj: Pexels/Wendy Wei

Blíženci

Jednou z vecí, ktorú toto znamenia doslova nenávidí je tá, ak o nich rozprávaš za ich chrbtom. Stále je radšej, ak mu o veciach, ktoré sa ti na ňom nepozdávajú povieš priamo do očí. Inak jeho dôveru stratíš.

Rak

Rak najradšej kráča vo svojom živote vlastnou cestou. Pokiaľ sa ho snažíš na nej viesť bez toho, aby si to prial, zabudni na to, že ťa vo svojej prítomnosti bude s akoukoľvek dôverou vítať aj naďalej.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy