žena

Každý z nás je iný, výnimočný a platí to rovnako ako pre ženy, tak i pre mužov. Napokon, aké by to bolo, ak by sme boli všetci rovnakí, však? Podobné je to aj v samotnej astrológii. Znamenia zverokruhu sú jedinečné, svojské a existujú veci, za ktoré sa ti v živote nepoďakujú. Ktorým by si sa mala v danom v prípade vyhnúť?

Veci, za ktoré sa ti znamenia zverokruhu nepoďakujú

Baran

Tomuto znameniu najviac prekáža, ak mu niekto stojí v ceste a bráni ísť za jeho cieľmi. Je si vedomý všetkých možných prekážok, ktoré však s veľkým odhodlaním dokáže prekonávať. Pokiaľ ho budeš v tomto smere zastavovať, nebude ti vďačný. Skús ho skôr podporiť.

Býk

Býci často stavajú na svojom čase. Nezvyknú sa nikam ponáhľať a stavajú skôr na kvalite ako kvantite. Toto znamenie nepotešíš, ako ho budeš v čokoľvek naháňať. Či už je to práca, povinnosti alebo i láska samotná. Tlačiť na pílu u tohto človeka nemá žiaden význam.

žena píše
zdroj: Pixabay/StockSnap

Blíženci

Pokiaľ máš vo svojom blízkom okolí človeka tohto znamenia, určite sama dobre vieš, že nie je vhodné ho vynechávať zo svojich plánov. V prípade, že tak urobíš, nebude sa mu to vôbec páčiť. Obzvlášť, ak ide o veľmi blízku osobu, vtedy sa dokáže dokonca aj uraziť.

Rak

Toto znamenie je miestami zvláštne a pokiaľ sa nachádza v nie najlichotivejšej situácii, najradšej ju rieši sám a rovnako osamote o nej dokáže aj premýšľať. Nesnaž sa mu preto v tejto situácii byť nápomocnou, môže to totižto uňho vyvolať ešte väčšie napätie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy