Photo by yanalya from Freepik

Ideš si len tak po meste a zrazu uvidíš frajera svojej kamošky. Už by si ich aj chcela ísť pozdraviť, keď si zrazu uvedomíš, že tam je s nejakou inou. Ty sa tak ocitneš vo veľmi nepríjemnej situácii a budeš mať dilemu, či to svojej kamarátke povedať, alebo nie.

Ide naozaj o situáciu, do ktorej by sme sa nechceli dostať. Povedať jej to a riskovať, že sa na teba nahnevá alebo mlčať a prizerať sa, ako ju celý čas len klame? Aj keď to myslíš v dobrom, niekedy sa to napokon môže obrátiť proti tebe, preto by si si to mala radšej dvakrát rozmyslieť.

„Videla som frajera svojej kamošky s inou, tak som neváhala a hneď som jej to povedala. Nechcela mi veriť a ešte na mňa začala kričať, že jej nechcem dopriať a len jej závidím. Keď sa ho na to opýtala, zatĺkal a vymyslel si nejakú blbú výhovorku, aby ju oklamal. Ona mu všetko uverila a teraz sa tvária, že je medzi nimi všetko v poriadku. So mnou sa, samozrejme, prestala úplne baviť,“ prezradila nám Radka, ktorej sa úprimnosť nevyplatila.

zdroj: Photo by cookie_studio from Freepik

Ide o veľmi častý scenár, preto by si mala zvážiť, či jej to naozaj povieš. Veľa žien sa pred pravdou radšej ukrýva a nechce vedieť, čo sa skutočne deje. Možno niekedy aj niečo tušia, ale vyhovuje im to takto a kým sa to celé neprevalí, môžu sa tváriť, že je všetko v poriadku a sú šťastné. Na druhej strane takéto odhalenie niekedy spôsobí aj to, že sa dvojica ešte viac zblíži a na neveru zabudnú. Kamarátstvo ale často zanikne.

Kým si si nie istá, aký je ich vzťah v skutočnosti, možno by bolo najlepšie, ak by si si to nechala pre seba. Ak by ale kamoška prišla za tebou, či o niečom nevieš, lebo má zlé tušenie, v takom prípade určite prezraď pravdu. Taktiež môžeš vyskúšať najskôr konfrontovať jej frajera s tým, čo si videla a nech sa on zariadi ďalej. Veľa mužov sa v takomto prípade prizná a ty z toho vyviazneš bez problémov.

Ide naozaj o nepríjemnú situáciu a každá jedna si zaslúži vlastné riešenie. Keď sme sa ale opýtali kamošiek, či by chceli poznať pravdu, väčšina prezradila, že áno. Predsa len, nechcú strácať svoj čas s niekým, kto o to zjavne nestojí. Boli sme ale prekvapené aj odpoveďami, ktoré potvrdili Radkin príbeh.

V tomto prípade teda neexistuje jednoznačná odpoveď. Ty sama poznáš svoju kamošku a mohla by si tušiť, ako by zareagovala. Ak si ale nie si istá a nechceš riskovať vaše priateľstvo, nechaj, nech si to vyriešia medzi sebou oni dvaja.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating