Bolesť v živote

Už dlhšiu dobu ťa niečo trápi, nemáš náladu a energiu niečo robiť a len tak prezívaš? Ukrýva sa v tebe nejaká bolesť, ktorú musíš odhaliť a aj ju začať riešiť. 

O čo konkrétne ide práve u teba zistíš vďaka tomuto kvízu. Buď preto pri odpovediach úprimná.

Myslíš, že dostatočne dobre ochraňuješ svoje vlastné hranice?

Dovoľuješ si všetko, čo chceš a po čom tužíš?

Kvôli čomu sa väčšinou diali alebo stále sa dejú konflikty v tvojej rodine?

Bývaš na seba prísna?

Akých ľudí nemáš rada?

Ako by si prijala to, kebyže zajtra prídeš o prácu?

Ako by si prežívala krízu vo vzťahu?

Bolesť, ktorá sa v tebe ukrýva: Otestuj sa a zisti, čo ťa momentálne najviac trápi
TVOJ FINANČNÝ STAV.
Momentálne vôbec nie si spokojná so svojím finančným stavom a vyvoláva to v tebe isté trápenie a obavy. Čím viac sa kvôli tomu trápiš, tým menej premýšľaš nad tým, ako by si tie peniaze mohla získať, aby si sa cítila istejšie.
PROBLÉMY VO VZŤAHU ALEBO V RODINE.
Niečo nie je v poriadku s tvojimi vzťahmi a dosť ťa to trápi. Ak je v tom tvoja vina, mala by si sa ospravedlniť a skúsiť všetko vrátiť do starých koľají. Trápiš sa kvôli svojmu egu, ktoré ti bráni v tom, aby si urobila prvý krok.
TO, ŽE TI CHÝBA SEBAHODNOTA A SEBALÁSKA.
Čím ďalej, tým menej sa máš rada a už ti to začína poriadne liezť na nervy. Uvedomuješ si, že to nie je v poriadku a kvôli tomu, že máš nízku sebahodnotu, prichádzaš o mnohé príležitosti. Už len začať na sebe pracovať a meniť to.

Mnoho ľudí podceňuje, že veci, ktoré prežijeme ako deti, nás dokážu ovplyvniť a formovať. Trauma z detstva môže mať vplyv aj na naše vzťahy v dospelosti. O tejto téme sme sa porozprávali so psychologičkou, o čom si môžeš viac prečítať v tomto našom článku.

Niekedy sa naskytnú v našom živote chvíle, že nás príjemné chvíle akosi obchádzajú a naša bolesť je omnoho väčšia. Samozrejme, nie vždy sme si zaň zodpovedné len my, no predsa existujú spôsoby, ktorými je možné šťastie istým spôsobom pritiahnuť.

Aj rozchod dokáže byť často veľmi bolestivý. V tomto našom článku sa dozvieš, ako by si sa s ním mala vysporiadať. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy