dámska jazda

Čo môže byť lepšie, ako výlet s kamoškami do neznáma. Už len to, že vaši chlapi zostanú doma a budú sa starať o domácnosť. Kam sa ale vybrať, keď máte toľko možností? Záleží od vašich chutí, pretože v ponuke máte možnosti od výmyslu sveta. Takže pobaľte kufre a vaša dámska jazda začína.

Je jedno, ako dlho ste kamošky, ale dôležité je, koľko máte spoločných zážitkov, ktoré budete neskôr rozprávať vašim deťom. Alebo na ne budete spomínať pri pohári vína a zabávať sa, ako vám bolo dobre. Aby ste to ale mohli splniť, potrebujete poriadnu dámsku jazdu.

Na svete je ale kopa možností, kam zájsť, a preto sme vám s výberom trošku pomohli. Našli sme pre vás TOP 5 miest na nezabudnuteľnú dámsku jazdu. Tak si k tomu sadni s kamoškami a možno pre lepší efekt si tieto oblasti napíšte na papierik a ťahajte náhodne.

Barcelona

Vzhľadom na to, že sa Barcelona považuje za centrum nočného života, tak by to mala byť vaša prvá a jasná voľba. Už okolo 17:00 nastáva čas na oddych, aby ste sa ako poriadne ženy na párty stihli pripraviť. Bary a celkovo zábava na uliciach začína približne o 23. hodine.

Bary zvyknú byť otvorené približne do takej 2-3. hodiny a diskotéky žijú aj do 6. hodiny rannej. Takže máte kopec času vyšantiť sa. Nehovoriac o tom, že keď dospíte nočný žúr, tak Barcelona vám má určite čo ponúknuť aj na vašich denných potulkách.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie