Vzťah kvety

Odpúšťať sa nedá donekonečna. Raz príde deň, keď si aj tá najsilnejšia žena povie „dosť“ a odíde od muža i napriek tomu, že ho miluje. Chceš, aby si uvedomil, že váš vzťah prestáva mať zmysel a pomaly o teba prichádza? Pochopí to, keď prestaneš robiť tieto 3 maličkosti. 

Každá z nás potrebuje pozornosť a starostlivosť, pretože inak vzťah skrátka nevydrží. To, že ti došla trpezlivosť a tvoja láska nie je taká silná ako na začiatku, zistí chlap aj vďaka tomu, že prestaneš robiť tieto 3 nenápadné maličkosti.

Nepíšeš mu každú chvíľu

Na začiatku vzťahu si si s ním musela písať pravidelne a chcela si o ňom vedieť úplne všetko. Lenže postupom času ti až tak nezáleží na tom, aby si s ním bola v neustálom kontakte a vaša láska začína chladnúť.

Tvoj pocit, že sa o teba prestáva zaujímať, spôsobuje to, že si aj ty oveľa menej iniciatívna. Ak ti zrazu odpisuje raz za deň, automaticky mu to oplácaš rovnakou mincou. Pretože, logicky, prestávaš mať záujem o niekoho, kto ho tiež nemá.

Váš vzťah nie je tvojou prioritou

Pamätáš na časy, keď si s ním chcela byť nonstop a najradšej by si sa do neho „vcucla“ a trávila s ním každú voľnú chvíľu? Keď si preložila všetky svoje plány len preto, aby ste mohli byť spolu? A zrazu to akosi prešlo …

Ak s ním nechceš tráviť svoj čas, znamená to, že niečo nie je úplne v poriadku a ver tomu, že túto tvoju zmenu správania zaznamená. Začne premýšľať nad tým, či si si náhodou neuvedomila, že sa nechceš stále prispôsobovať. A pravdepodobne konečne príde na to, že doteraz si to robila iba ty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nič mu nevysvetľuješ, pokiaľ sa sám neopýta

Ak sa nezaujíma, nezaujímaš sa ani ty. Doteraz si mala potrebu rozprávať mu všetky detaily o tom, čo si počas svojho dňa prežila, čo cítiš a čo ťa trápi. Na každý problém si mala riešenie a zaujímalo ťa všetko, čo sa dialo jemu. Pretože tak by to v tom správnom vzťahu malo fungovať. No teraz …

Začína ti byť v podstate úplne jedno, čo si myslí. Predtým sa ti ústa nezastavili, no teraz už len reaguješ na jeho otázky. Prichádza na to, že tvoja snaha o to, aby to fungovalo, sa pomaly vytráca. A určite mu to neunikne.

Nezabúdaj na to, že živote si nemôžeš nič vynútiť a vo vzťahoch to platí dvojnásobne. Ak si mu dala celé svoje srdce, ale on si to nevážil, to, že ťa stráca, si začne uvedomovať až vtedy, keď mu prestaneš dávať všetko na zlatom podnose. Keď prestaneš byť samozrejmosťou. Lenže … Vtedy už môže byť neskoro.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating