Narodeniny

Narodeniny sú najšťastnejší deň roka pre väčšinu z nás. Celý čas sa tešíme, kedy ich budeme môcť opäť oslavovať. Ale čo by nemalo chýbať na dokonalej oslave? 

Tento vek máš len raz, a tak si na svoje narodeniny vytvor oslavu, na ktorú nikdy nezabudneš. Tancuj, zabávaj sa, venuj sa svojim hosťom a uži si tento výnimočný deň.

Výber miesta, hostí alebo výzdoba sú len a len na tebe. Sú však aj veci, na ktoré by si pri jej plánovaní nemala zabúdať.

1. Dokonalý outfit

Tvoja narodeninová oslava sa môže odohrávať na rôznych miestach. Niektoré z nás obľubujú prírodu, iné sú skôr za domáce prostredie alebo chatu. A podľa toho, kde sa bude tvoja oslava konať, prispôsobíš aj svoj outfit. A nielen svoj, môžeš určiť tému oslavy či farbu, ktorú si musia hostia obliecť. Obľúbené bývajú black & white párty či v štýle roku 2 000.

Mysli však na to, že tento deň si ty tá výnimočná, a práve preto by si mala čo najviac vyniknúť. Aj keď zvolíš oslavu doma, určite nezostaň neupravená. Nemusíš mať na sebe nevyhnutne šaty alebo sukňu, podstatné však je, aby si na svoje narodeniny vyzerala a takisto sa cítila dobre.

Narodeniny outfit
zdroj: Instagram/lydsbutler

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife