Pexels/Tranmautritam

Pre niekoho je nepredstaviteľné, že by opustil svoje rodné mesto a išiel do neznámej krajiny. Na druhej strane existujú na svete aj ľudia, pre ktorých je cestovanie jedna veľká vášeň. Neobsedia na mieste, zbožňujú sa túlať novými miestami a spoznávať iné kultúry.

Sú to najčastejšie ľudia, ktorí sa narodili v týchto dvoch znameniach.

Býk

Býk je jedno zo znamení, ktoré cestuje najradšej. U neho doma môžeš nájsť rôzne suveníry a na chladničke magnetky z celého sveta. Miluje adrenalín a pocit, keď zažíva niečo nové a nepoznané. Neprekáža mu cestovať osamote, pretože tak má čas na všetko, čo chce vidieť a nikto ho neobmedzuje.

V živote nemá rád striktne nastavené hranice, preto mu taká možnosť vyhovuje viac. Cíti sa tak slobodný, ako to jeho duša potrebuje.

Prácu má však rád stálu a stabilnú, pretože potrebuje mať pocit finančného zabezpečenia, aby si všetky výlety mohol dovoliť. V láske je tiež verný a oddaný, no len v tom prípade, ak ho milovaná osoba neobmedzuje v cestovaní. Ak áno, hrozí rozchod.

Strelec

Človek v znamení Strelca má neskrotnú povahu. Dalo by sa povedať, že doslova žije pre cestovanie a spoznávanie nových krajín. Má v sebe túžbu objavovať nové veci, každým dňom sa posúvať ďalej a zažívať nové zážitky. Stereotyp u neho v živote nenájdeš, pretože by ho ani neprežil.

Keď sa nudí v práci, nerobí mu problém zmeniť povolanie a venovať sa niečomu inému. Rovnako je to aj vo vzťahu, ak začne pri partnerovi pociťovať nudu a rutinu, otvorene sa s ním porozpráva a načrtne tému rozchodu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy