Cardi B s manželom
Instagram/iamcardib

Raperka Cardi B je na svojom Instagrame veľmi aktívna. Neustále tam zverejňuje nejaké príspevky, a to v rozmedzí niekoľkých hodín. Doposiaľ sme však nemali možnosť vidieť jej synčeka, ktorý sa jej narodil v septembri minulého roka. Teraz urobila výnimku!

Kríza so šťastným koncom

Známa americká speváčka nás pred pár mesiacmi prekvapila správou o tehotenstve. Dlho sa jej to totiž darilo tajiť. V júni 2021, keď správa uzrela svetlo sveta, mala bruško poriadne vypuklé. Bolo preto zrejmé, že o niekoľko týždňov bude rodiť, čo aj bola pravda. O tri mesiace nato sa stala dvojnásobnou mamičkou.

Zaujímavé je, že so svojím manželom raperom Offsetom mali iba chvíľu predtým vážnu krízu. Dokonca došlo na opakovanú neveru a rozvodové papiere. Samotný akt sa však nakoniec nekonal. Na túto udalosť sa očividne už zabudlo. Pár sa totiž spolu ukazuje na verejnosti a nehanbí sa prejavovať svoju náklonnosť na sociálnych sieťach.

Konečne ho odhalila

Väčšina celebrít zo svetového šoubiznisu sa snaží zakrývať tváričky svojich detí. Chcú ich tak chrániť pred rýchlou a zlou dobou na sociálnych sieťach. Príkladom sú nielen americké hviezdy, ale aj tie slovenské. Donedávna svojho niekoľkomesačného synčeka skrývala aj Cardi B.

Zdá sa však, že myšlienky známych osobností sa nejako záhadne prepojili, keďže aj 29-ročná mamička sa svoju ratolesť rozhodla ukázať na svojej sociálnej sieti. Od pôrodu to doteraz totiž nespravila ani raz, a tak bol jeho vzhľad pre nás záhadou.

Akoby si z oka vypadli

Raperská rodinka už má dcérku Kulture Kari, ktorá mame akoby z oka vypadla. Dokonca spolu pózujú aj na niekoľkých fotkách ako módne ikony.

Na veľkú sestru sa podľa speváčky podobá aj malý synček so zaujímavým menom Wave Set Cephus. Pod jeho najnovšiu fotku napísala „Kulture, Pt. 2“ a naznačila tak to, že dcérka vyzerala v jeho veku rovnako. A veru, že je neuveriteľne rozkošný.

Na fotke môžeš vidieť aj to, v akom luxuse si malý raper žije. Na krku sa mu lesknú mohutné reťaze a značkové oblečenie, ktoré mu môže závidieť nejeden tínedžer.

Pozri na ten luxus

Zdroj: Instagram/iamcardib

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News